Solo Leveling Rozdział 176 Spoilery, podsumowanie, data i godzina wydania

27/11/2021 15:53

Solo Leveling Rozdział 176 Spoilery, podsumowanie, data i godzina wydania

Oparta na powieści o tym samym tytule, Solo Leveling jest jak dotąd najpopularniejszą serią webtoonów w Korei Południowej. Serial zyskał również popularność na całym świecie i jest obecnie w ostatnim odcinku. Solo Leveling jest kroniką powstania Sung Jin-Woo, który z nieznanego statusu stał się zbawicielem Ziemi.

Jin Woo jest słabym myśliwym, jednak w jednej z misji zyskuje moc systemu. Ta moc pozwala mu wspinać się w szeregach i pomaga mu stać się najsilniejszym myśliwym na świecie. Obecnie walczy ze Smoczym Królem, najgroźniejszym przeciwnikiem, jakiego kiedykolwiek spotkał.

Solo Leveling Rozdział 175 Podsumowanie

W podsumowaniu rozdziału 175 Solo Leveling Król Smoków zamienia się w smoka, aby zaatakować Jin Woo. Dwa zamachy stanu, ale sytuacja pozostaje w stagnacji. Jin robi pierwszy krok do przodu.

Włączenie Kaisela

Po kilku rundach żadna ze stron nie ma przewagi nad drugą. Jin postanawia wylosować swoją kartę atutową i wzywa Kaisela, aby zaatakował Smoczego Króla. Zaczyna lecieć i próbuje wejść bezpośrednio do króla, aby zranić go od środka.

Kaisen celuje i atakuje Króla Smoków. Jednak pomimo wściekłego ataku pozostaje nietknięty. Wiedząc, że nie może skrzywdzić, Jin postanawia odzyskać Kaisela. Smoczy Król ponownie używa Strachu przed Smokiem, powodując, że Kaisel eksploduje ze strachu.

Oddech smoka

Jin stara się jak najdalej od Smoczego Króla. Tymczasem Smoczy Król przygotowuje się do zaciekłego ataku z oddechem, który całkowicie wypala przestrzeń wokół Jina. Trochę przetrwa, ale stan otoczenia nie wydaje się dobry.

Przywołuje ponownie smoki dowodzone przez Belliona, które próbują rozbić zbroję Smoczego Króla za pomocą smoczego oddechu. Jednak podobnie jak poprzednio nie powodują znacznych szkód. Jin zdaje sobie sprawę, że będzie musiał użyć niekonwencjonalnych środków walki, aby zranić potężnego wroga przed sobą.

Moc ciemności

Jin postanawia wejść do Mrocznej Zbroi i przekształcić się w prawdziwą formę Ashborna. Smoczy Król jest zaskoczony tym rozwojem, ponieważ nie wyobrażał sobie, że taki scenariusz może się wydarzyć. W międzyczasie myślał, że Jin jest normalnym człowiekiem, ale tak nie było.

Jin żył w śmierci przez długi czas, co pozwoliło mu przywołać tę formę. Teraz jest bardzo poważnym zagrożeniem dla Króla Smoków i jest tego świadomy. Dlatego Król Smoków musi za wszelką cenę wyeliminować Jina, aby uniknąć jego śmierci.

Solo Leveling Rozdział 176 Spoilery

Skany spoilerów dla rozdziału 176 Raw Solo Leveling nie pojawiły się jeszcze w Internecie. Ponieważ jednak w przyszłym tygodniu nie ma przerwy, można się spodziewać, że spoilery wkrótce znikną. W toczącej się walce zobaczymy więcej rozwoju.

Jin kontra Król Smoków

Na razie te dwa stworzenia są powiązane. Smoczy Król nie docenił Jina, ale jego najnowsza forma go przestraszyła. Teraz rozumie swoją sytuację i jak ważne jest wyeliminowanie Jina w tej chwili.

Z drugiej strony Jin jest teraz potężniejszy niż kiedykolwiek. Jest w stanie sprowadzić moc śmierci bezpośrednio na Ziemię, co jest przerażającą myślą dla wszystkich jego wrogów. Dzięki tej nowej mocy może nie tylko zranić Króla Smoków, ale także go pokonać. Czy odniesiesz sukces w tym wyczynie? Dowiemy się w następnym rozdziale.

Solo Leveling Rozdział 176 Przeczytaj online

Aby przeczytać rozdział 176 Solo Leveling online, musisz zasubskrybować platformę TappyToon. TappyToon jest oficjalnym dostawcą webtoon dla tłumaczeń na język angielski.

Solo Leveling Rozdział 176 Data i godzina wydania

To jest data i godzina wydania rozdziału 176 Solo Leveling.

Korea Południowa - 4:00 rano, 2 grudnia
USA / Kanada - 14:00, 2 grudnia
Indie - 12:30, 2 grudnia
Wielka Brytania - 20:00, 2 grudnia
Europa (CEST) - 21:00, 2 grudnia

Powiązane posty

Go up