Solo Leveling Rozdział 153 Data i czas wydania, spoilery i gdzie je przeczytać

26/05/2021 11:30

Solo Leveling Rozdział 153 Data i czas wydania, spoilery i gdzie je przeczytać

Niedawno ukazał się tylko Leveling Rozdział 152 i już prawie czas na kolejny rozdział! Napisany przez koreańskiego autora Chugonga i wydany od 2016 roku, jest obecnie jednym z najbardziej lubianych w Korei Manhwas. Tylko Leveling odbywa się w „sezonach” i obecnie jesteśmy w sezonie 2 po zakończeniu premiery w 2020 roku.

W trybie Solo Leveling podążamy za Sung Jin-woo, który zmienia się ze słabego łowcy potworów w przebudzonego wojownika, który jest w stanie przebić się przez czwartą ścianę swojego świata, że ​​tak powiem, uzyskując dostęp do statystyk, ekwipunków i poziomów, i ze zdolnością do stania się nieskończenie silniejszym.

Fabuła i charakterystyka Solo Leveling przyciągnęły uwagę, na tyle, że uzasadniają adaptację anime w najbliższej przyszłości. Jeśli nie możesz się doczekać następnego rozdziału, nie szukaj dalej. W tym artykule podsumowaliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o rozdziale 153 poziomowania solo, od daty jego wydania po wszelkie spoilery.

Data wydania 153 rozdziału Solo Leveling

Rozdziały Solo Leveling są publikowane co tydzień. Rozdział 153 ma się ukazać w czwartek, 27 maja o północy koreańskiego standardowego czasu. W różnych strefach czasowych odpowiada to środy 26 maja za mniej niż 24 godziny.

Poziomowanie solo Rozdział 153 Czas wydania

Ponieważ rozdział 153 o poziomowaniu solo zostanie wydany 27 maja o północy koreańskiego standardowego czasu, oto jak to przekłada się na różne strefy czasowe. Należy pamiętać, że proces ten może potrwać nieco dłużej ze względu na problemy z tłumaczeniem.

Czas pacyficzny: 8:00

Czas środkowy: 10:00

Czas wschodni: 11:00

Czas w Wielkiej Brytanii: 16:00

153 Spojlery Solo Leveling

W 152 rozdziale Solo Leveling Jinwoo odkrywa, że ​​najpotężniejsi łowcy na świecie są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Stamtąd postanawia utworzyć armię w Japonii. W końcu zobaczyliśmy Monarchów, na które wielu fanów czekało od jakiegoś czasu. Zadawano różne pytania, a czytelnicy zastanawiają się, dlaczego Monarchowie jeszcze nie podjęli próby zwerbowania Shadow Monarch do swojej sprawy.

Chociaż nie mamy żadnych ostatecznych spoilerów, uważamy, że następny rozdział będzie dotyczył bitwy między Sung Jin-Woo a Lodowym Monarchą, a także prób zbudowania armii przez tego pierwszego. Czy najsilniejszy monarcha zostanie pokonany i czy decyzje monarchów będą miały więcej sensu? Zostań z nami, aby się dowiedzieć.

Możesz legalnie przeczytać Solo Leveling online na Tappytoon, a jeśli jesteś zainteresowany wersją drukowaną, tom 1 manhwa jest dostępny w języku angielskim w Yen Press.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up