Dr. Stone Rozdział 196 Data wydania, spoilery i czytanie mangi online

13/05/2021 09:36

Po tygodniowej przerwie powraca dr Stone Rozdział 196. Poszukiwaczu skarbów, to tylko tytuł tego rozdziału. Tylko Suika przeżyła po zniszczeniu ludzkości na Ziemi. Musi pracować sama, znaleźć i zebrać posągi wszystkich. Suika znalazła Senku, Taiju, Chrome i posąg Gen, ale wie, że jeszcze nie znalazła płynu odrodzenia. Później znalazł Ginro, Francois i Matsukaze. Spróbuj naśladować ich głosy.

Matsukaze pyta, czy nie mógł ich szybko znaleźć, a Francois mówi o płynie reanimacyjnym. Ginro mówi, że to dobrze, że wrócili do siebie. Suika zdjęła maskę i zauważyła, jak zespół Science Kingdom reaguje, gdy się ożywi. Ma posągi Ginro i komentuje, że chciałaby, aby mogli porozmawiać, ponieważ jest sama. Suika zabiera głos i mówi, że bardzo za nimi tęskni i nie może się doczekać prawdziwego ponownego spotkania. - powiedziała Suika. Wie, że posągi są ciężkie, a po rozbiciu, w rozdziale 196 dr Stone'a, Senku użyje mazi.

Dr Stone Rozdział 195 Podsumowanie

Suika patrzy na ubrania Senku i znajduje stary papier, zastanawiając się, co z nim zrobić. Uświadamia sobie, że Kohaku i chłopak naprawdę wdali się w bójkę i odzyskuje swoje posągi. Suika przytula posągi Kohaku i udaje mu się znaleźć pustą butelkę płynu czyszczącego, pełną szczotek. Mówi, że mogłaby przetransportować wszystkich, gdyby miała motocykl. Suika uważa, że ​​to rozwiązałoby problem, gdyby pomogły jej obracające się opony. Ale żeby zrobić sztuczkę, użyj szpilek i kilku kłód.

Suika podnosi Kohaku i umieszcza go w swoim nowym pojeździe. Ith Kohaku przybywa do bazy Senku później. Umieszcza Kohaku blisko Senku, Taiju, Chrome i Gen, w zależności od ich statusu i rangi, dopasowuje je. Suika przyprowadza również Ryusui, myśląc, że mogłaby być kochana przez Ryusui, gdyby żyła, za świetną robotę. Kohaku podobno kazał mu zrobić sobie przerwę i zakończyć ostatnią część misji. Suika wie, że mówi sama po świecie. Poza nią nic nie żyje. Czego można się spodziewać po 196 rozdziale dr Stone'a?

Dr. Stone Rozdział 196 - data wydania

Datą wydania rozdziału 196 Dr. Stone będzie niedziela, 16 maja 2021 roku. Tytuł rozdziału nie został jeszcze opublikowany. Możesz przeczytać rozdział Dr. Stone'a 196 na stronie poniżej. Możesz dać nam znać w sekcji komentarzy poniżej, jeśli nie możesz się doczekać nadchodzącej Ep 196 oraz niektórych prognoz i teorii z rozdziału Dr. Stone 196.

Gdzie przeczytać rozdział dr Stone’a 196?

Viz Media i Mangaplus mają darmowy dostęp do wszystkich rozdziałów mangi Dr. Stone Chapter 196. Zdecydowanie potępiamy używanie ich w nieoficjalnych serwisach streamingowych i czytających mangi. Co tydzień jest nowy rozdział.

Powiązane posty

Go up