Mars Red Episode 10 – data premiery

02/06/2021 13:49

Opracowany na podstawie sztuki napisanej przez Bun-O Fujisawę, „Mars Red” to klasyczny horror anime akcji. Akcja rozgrywa się tuż po I wojnie światowej, kiedy Japonia, jeden ze zwycięzców, cieszy się bezprecedensowym dobrobytem. Wampiry są na całym świecie od dłuższego czasu, ale kiedy ich liczba zaczyna rosnąć wykładniczo, rząd tworzy Jednostkę Kodu Zero, aby rozwiązać ten problem. 29 marca 2021 r. Funimation wyemitowało angielską i angielską wersję z dubbingiem odcinka 1, na tydzień przed japońską transmisją. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku „Mars Red”.

Mars Red Episode 10 – data premiery

10. odcinek „Mars Red”, zatytułowany „Sen nocy letniej przeminął”, zostanie wyemitowany 8 czerwca 2021 r. Odcinek będzie dostępny w różnych godzinach w Japonii na ytv, Tokyo MX, Chūkyō TV i CS Family Gekijo. . Aby upamiętnić swoje 50. urodziny, Yomiuri-TV Enterprise LTD opracowało „Mars Red” we współpracy z Funimation. Studio Signal.MD stworzyło animację, a reżyserami byli Kouhei Hatano i Shinya Sadamitsu, a głównym scenarzystą Junichi Fujisaku. Kemuri Karakara pierwotnie zaprojektował postacie. Yukari Takeuchi później zaadaptował prace z Karakary. Muzykę skomponował Toshiyuki Muranaka. Grupa Wagakkiego zaśpiewała piosenkę otwierającą „Seimei no Aria”, a Hyde zaśpiewał piosenkę zamykającą „ON MY OWN”.

Gdzie oglądać Mars Red sezon 1 online?

Widzowie w USA, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii mogą oglądać odcinki „Mars Red” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Funimation. Wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy Skandynawii mogą oglądać serial z angielskimi napisami na Wakanim. Wersje z napisami w języku francuskim, rosyjskim i niemieckim można również oglądać na stronie streamingowej. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać angielskie wersje z napisami na AnimeLab.

Mars Red Episode 10 Spoilery

W odcinku 9 Shuutarou dowiaduje się o dzieciach, które uratował, zanim krąży plotka, że ​​zamaskowany wampir zabija dzieci wampirów. Zaczyna myśleć o niej jako o Suwie i zaczyna jej szukać. Udaje się nawet do kwatery głównej jednostki Code Zero, gdzie znajduje nagranie, w którym Maeda nakazuje Takeuchi i Suwa zneutralizować wampiry, które mogą stać się wrogami, w tym Shuutarou. Kiedy Shuutarou w końcu udaje się znaleźć Suwę, klęczy przed ciałem wampirzego chłopca. Zakładając najgorsze, Shuutarou atakuje. Jednak ich walkę przerywa Takeuchi, który wyjaśnia, że ​​mężczyzna na nagraniu nie może być Maedą. Następnie zostaje ujawnione opinii publicznej, że Rufus ma wszystko.

Shuutarou zabiera Takeuchiego i Suwę do Tymczasowej Świątyni Wampirów Tenmayi. Tenmaya przyznaje, że coraz trudniej jest radzić sobie z rosnącą liczbą wampirów i ujawnia członkom Jednostki Kodu Zero, że zamierza przenieść wampiry do wioski, w której mogą żyć w pokoju. Takeuchi oferuje w tym pomoc jednostki. Tymczasem Nakajima spotyka swoich przełożonych, którzy chcą wykorzystać jego wampirzą jednostkę w dziale inżynieryjnym. Odcinek kończy się pokazaniem nowo przemienionej Maedy stojącej przed starą celą Misaki.

W odcinku 10 Shuutarou, Suwa i Takeuchi prawdopodobnie wpadną na Maedę podczas zbierania jedzenia dla świątyni. Nakajima mógłby podjąć drastyczne kroki w celu wyeliminowania pozostałych krytyków w rządzie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up