Rejestracja najemników, rozdział 76, data premiery i spoilery

07/03/2022 18:51

Rejestracja najemników, rozdział 76, data premiery i spoilery

Yu Ijin w końcu pokazał swoją wyższość w walce z ochroniarzami Grupy Bailey. Zbliżający się rozdział 76. rekrutacji najemników wprowadzi kolejnego wroga Ijina.

Lewis Bailey próbował nawet zrekrutować Ijina pod koniec ostatniego rozdziału, ale z szacunkiem odrzucił ofertę. Nawet po tym, jak zaoferowano jej potrójne pieniądze i oficjalne stanowisko, odmówiła pracy dla niego.

Ijin ma silne powiązania z grupą SW i dlatego chce z nimi pozostać. Nadal jest studentem, który miał skomplikowaną przeszłość, więc na razie pragnie spokojnego życia. Jako student chce spędzić samotnie okres dojrzewania.

Ijin nie planuje w najbliższym czasie przejść na zawodowstwo. Chce po prostu żyć spokojnie ze swoją siostrą i dziadkiem.

Rozdział 76

Teraz, gdy skończył się incydent z grupą Baileya, grupa najemników, z którą był związany w przeszłości, z pewnością powróci. Jak będzie traktował najemników, którzy przyjdą za nim?

Spodziewamy się również, że wkrótce zostanie ogłoszona adaptacja anime Mercenary Enrollment, prawdopodobnie wraz z sezonem 3 One Punch Man.

Ijin przez długi czas ukrywał się przed swoją starą grupą najemników. Na pewno się dowiedzą prędzej czy później. Więc kto tym razem będzie go ścigał?

The Mercenary Enrollment Chapter 76 Raw Scans będzie pierwszym, który zostanie wydany i, miejmy nadzieję, będzie dostępny 11 marca 2022 r. Można je znaleźć na oficjalnych stronach internetowych JHS i Naver.

Oficjalne tłumaczenia są nieco opóźnione, aplikacja Webtoon Line zdołała dotychczas opublikować tylko 38 rozdziałów. Musisz więc trochę poczekać, jeśli chcesz oficjalnie przeczytać rozdział 76. Najemników.

Rozdział 96 Nano Machine i rozdział 184 Eleceed również zostaną wydane w tym tygodniu.

Następny przeciwnik Ijina

Lewis Bailey prawdopodobnie nie będzie próbował ponownie ścigać Ijina.

Chociaż Lewis powiedział Ijinowi, żeby trzymał się z daleka od Shin Yuny, nie ma on możliwości narzucania czegokolwiek. Więc Ijin nie musi się martwić. Rozdział Bailey Group dobiega końca.

Więc kto będzie następnym przeciwnikiem Ijina i kiedy się pojawi? Wierzymy, że zanim inni agenci lub lokalne agencje spróbują stanąć na drodze Ijinowi, zostanie on odkryty przez swoją dawną powiązaną grupę najemników i wyśle ​​przeciwko niemu elitarnych zabójców.

Ijin pomógł numerowi 032 i numerowi 006 uciec z grupy. Dlatego jest prawdopodobne, że grupa wkrótce dowie się o jego istnieniu. Jak będzie, gdy najemnicy zatopią twoje miasto i spróbują je odzyskać?

Od czasu powrotu Ijin zyskał wielu sojuszników, teraz ma ludzi, na których może liczyć. Jeśli grupa najemników zdecyduje się wysłać ludzi, aby zamordowali Ijina lub nawet sprowadzili go z powrotem, jego lojalni byli koledzy z drużyny i obecni sojusznicy mogą pomóc.

Surowe skany Mercenary Enrollment 76 ujawnią, co Ijin zrobi dalej. Ale będziemy musieli trochę poczekać, zanim dowiemy się, co się dzieje.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up