Rejestracja najemników, rozdział 70, data premiery, spoiler

23/01/2022 16:40

Rejestracja najemników Rozdział 70 – data wydania

Data premiery rozdziału 70 dla najemników wyznaczona na niedzielę, 31 stycznia 2022 w sklepach, jak wspomniano. Surowe skany rozdziału 70 Mercenary Enrollment zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed zniknięciem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczną wersję.

Przeczytaj rozdział 70 o rekrutacji najemników w mandze

Mercenary Enrollment Chapter 70 Manga Online English to cotygodniowa manga, fani z niecierpliwością czekali na kolejny rozdział Mercenary Enrollment, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, dzięki czemu możesz przeczytać rozdział 70 Mercenary Enrollment Chapter 70 z następujących platform manga, aby wesprzeć twórców: webtoon .com

Więcej informacji na temat rekrutacji najemników

Ijin Yu miał osiem lat, gdy jego rodzice zginęli w katastrofie lotniczej, zostawiając go w obcym kraju i zmuszony do pracy jako dziecko najemnika, aby przeżyć. Jest mnóstwo jedzenia i schronienia dla niego i reszty jego rodziny, kiedy po dziesięciu latach wraca do Korei. i

Z drugiej strony Jin szybko odkrywa, że ​​przetrwanie okresu dojrzewania to zupełnie inne wyzwanie. Ijinowi pozostał tylko rok w liceum, więc musi nauczyć się nowych strategii poruszania się w szkole. Jak długo możesz wytrzymać w liceum? Czy szkoła może to przyjąć?

Jest wysokim nastolatkiem o siwiejących włosach i długich brązowych włosach. Jest trochę niższy niż ludzie z Sił Specjalnych, ale przynajmniej wydaje się tak silny. Pod względem umiejętności bojowych ma obecnie przewagę nad resztą postaci manhwa.

Kiedy był najemnikiem, nosił oliwkowozielony mundur i chusteczkę, aby ukryć swoją tożsamość. Noszenie mundurka szkolnego, luźnego stroju i formalnego garnituru jest dla niego normą (po zostaniu stażystą ochroniarza).