Boku No: My Hero Academia Rozdział 341 – Data premiery, surowe skanowanie, spoiler

13 stycznia, 2022

My Hero Academia to japońska manga o superbohaterach. My Hero Academia trwa w tym tygodniu po przerwie, ale dzięki nieoficjalnym tłumaczeniom rozdziału 340, fani chcą zobaczyć, czy rozdział 341 My Hero Academia dotrze na czas.

Seria manga stworzona przez Kohei Horikoshi dobiega końca. Ponieważ autor ogłasza, że ​​My Hero Academia prawdopodobnie zakończy się w przyszłym roku, wszyscy fani One Piece nie mogą się doczekać, jak Izuku Midoriya i inni bohaterowie zmierzą się z Shigaraki i All for One.

Studio się rozrosło, a stamtąd widać barierę UA High. Kiedy docierają do gabinetu, Deku pokazuje wszystkim swoją uszkodzoną rękawicę. Pyta, czy może to naprawić, a Mei pyta, czy się spieszy. Deku pokazuje Mei, że jest poważny, ale też niecierpliwy. Mei informuje go, że nie będą w stanie tego naprawić w tak krótkim czasie i ujawnia, że ​​rękawica jest w złym stanie i będą musieli ją odbudować od nowa.

Podsumowanie rozdziału 340 My Hero Academia

Od najmłodszych lat młody student chciał zostać bohaterem. Ze względu na swój niesprawiedliwy los, Izuku zawsze podziwia i robi notatki o bohaterach. Jednak wytrwałość Izuku wydaje się procentować – spotyka All Mighta, największego bohatera świata i własnego bohatera. Umiejętność All Mighta jest wyjątkowa i może być przekazywana z pokolenia na pokolenie, a on nazwał Izuku swoim spadkobiercą!

Po miesiącach intensywnego treningu Izuku zapisał się do UA High. UA High to prestiżowe liceum, znane z wyjątkowego programu budowania bohaterów, a tegoroczni nowi uczniowie wyglądają szczególnie obiecująco. Izuku szybko nauczy się, co to znaczy być bohaterem, dzięki swoim ekscentrycznym, ale błyskotliwym towarzyszom i rosnącemu zagrożeniu ze strony mrocznej organizacji.

Data premiery rozdziału 341 My Hero Academia

Rozdział 339 My Hero Academia zostanie wydany 16 stycznia 2021 r.

Czas pacyficzny: 9:00 niedziela
Czasu środkowego: 11:00 w niedzielę
Czas wschodni: niedziela w południe
Czas brytyjski: 17:00 niedziela

My Hero Academia rozdział 341 spoiler

Jak wspomniano powyżej, wkrótce spodziewane jest wydanie rozdziału 341 My Hero Academia. Fani serii z niecierpliwością wyczekiwali wydania My Hero Academia Chapter 341 od zakończenia ostatniego rozdziału. Zakończenie My Hero Academia sprawiło, że fani znieruchomiali w napięciu, oczekując, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Być może dlatego tak wiele osób szukało daty premiery My Hero Academia Chapter 341.

Powyższe informacje podane są przede wszystkim w celach informacyjnych. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność, adekwatność, ważność, niezawodność, dostępność i integralność danych w witrynie, nie składamy żadnych oświadczeń ani gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, dotyczących dokładności, adekwatności, ważności, niezawodności, dostępności. lub integralność danych na stronie.

Gdzie przeczytać odcinek 341 My Hero Academia?

Aby przeczytać odcinek 341 My Hero Academia za darmo, fani mogą odwiedzić stronę My Hero Academia firmy Viz Media, Manga-Up with Shonen Jump lub Mangaplus. Korzystne jest czytanie mangi online za darmo na oficjalnej stronie internetowej, ponieważ przynosi to korzyści twórcom i inspiruje ich do tworzenia nowych i bardziej fascynujących historii.