RE-MAIN Episode 8: data premiery, zapowiedź i spoilery

02/09/2021 12:08

RE-MAIN Episode 8: Data premiery, zapowiedź i spoilery

Trening piłki wodnej rozpoczyna się od odcinka 8 RE-MAIN, w którym Minato i drużyna trenują, aby zdobyć jego rękę oraz swój pierwszy złoty medal i trofeum. Ten odcinek ukaże się w przyszły weekend. RE-MAIN niedawno wrócili z tygodniowej przerwy. W najnowszym odcinku RE-MAIN dzieci opracowały nową strategię treningową i zaczęły ją doskonalić. Eijiro beszta Shugo za to, że nie podał mu piłki następnego dnia, gdy ten kozłuje. Shugo wyjaśnia, dlaczego nie podał piłki i jak obrońcy zablokowali Eijiro. Ejiro atakuje resztę drużyny i narzeka na swój styl gry.

Jojima interweniuje i zmienia temat, mówiąc chłopcom, że poprosiła o nowe kostiumy, ponieważ noszą zwykłe ubrania. Zespołom spodobały się nowe stroje i przestały się kłócić. W nocy Jojima wraca do domu z Minato i wyjawia, że ​​wpadła na pomysł na nowy kostium dla zespołu, aby stał się jednym i ponownie się zjednoczył. Pomyśl, że jeśli będą nosić ten sam mundur, będą stanowić jednostkę. Oboje rozdzielili się i wrócili do domu. Minato zastanawia się, czy to pomyślny dzień.

Siostra Minato przychodzi do jego pokoju i zastanawia się, czy Minato jest szalony, ponieważ mówi tylko o Dniu Opieki. Wychodzi z pokoju, bo jest czymś zajęty. Minato patrzy na jego stare zdjęcie, kiedy był najlepszym graczem w piłkę wodną na świecie i zdobył trofeum, zanim się rozbił i stracił pamięć. W domu Jojimy lubi słuchać muzyki podczas oglądania nowego munduru online. Jej ojciec zmarł, nie rozmawiając z nią. Jojima zastanawia się, czy coś jest nie tak.

Poprzednio w RE-MAIN Odcinek 7

Shugo uczy się mówić po angielsku i uświadamia sobie, że jest problem ze słowem. Zdaje sobie sprawę, że troszczy się o swojego brata i patrzy na swoje zdjęcie z dzieciństwa, zastanawiając się, czy jego brat się o niego troszczy. W międzyczasie jego brat przebywa w Ameryce i wykazał się znakomitą wydajnością w swojej drużynie Water Polo. Zespół udaje się do amerykańskiej restauracji i lubi jeść amerykańskie jedzenie. Rozmawiali o Minato, odkąd był dużym facetem w swoich czasach i zastanawiali się, czy Minato jest w porządku po jego wypadku. Jeden z chłopców mówi, że z Minato wszystko w porządku i że nic go nie powstrzyma. Pytają brata Shugo o wieści o Shugo, a on odpowiada, że ​​nie rozmawiali ze sobą odkąd odszedł.

Drugi uświadamia sobie, że Shugo jest szybszym pływakiem i ćwiczy piłkę wodną. Momo, brat Shugo, mówi, że to musi być Shugo, skoro jest jego bratem. Momo przysięga, że ​​Shugo nigdy go nie pokona, ponieważ jest numerem jeden, a Shugo musi być numerem dwa. Chłopcy myślą, że Momo się przechwala, a Momo pyta, czy się z niego śmieją. Następnego dnia w szkole Shugo czyta książkę, ponieważ stała się ona jego codziennym życiem. Minato słucha historii Shugo, rozważając swoją wiadomość.

Zaczynają się zajęcia muzyczne i Minato pyta Shugo, czy może do niego dołączyć. Shugo zgadza się i obaj idą na lekcje muzyki. Minato opowiada o Momo i czymś, co Momo dał Shugo. Shugo odpowiada, że ​​należy do jego brata i dał mu go, gdy był w piątej klasie. Dodaje, że otrzymał go w dniu separacji rodziców. Pewnego dnia Momo dał Shugo koszulkę i kazał mu ją założyć, ponieważ jest jego rywalem. Później Jojima przypomina chłopcom o pracy zespołowej io tym, że nie mogą wygrać, jeśli nie będą współpracować.

RE-MAIN Odcinek 8 Data premiery

Odcinek 8 RE-MAIN ukaże się w niedzielę 5 września 2021 o godzinie 1:30. To anime wkrótce zakończy finał odcinkami w nadchodzących tygodniach. RE-MAIN wychodzi w każdą niedzielę, ale odcinki są nadawane w soboty w innych krajach. Sprawdź poniżej oficjalne wiadomości RE-MAIN.

Gdzie obejrzeć 8 odcinek RE-MAIN

Odcinek 8 RE-MAIN można oglądać online na Funimation i ANIPLUS. Najnowsze odcinki RE-MAIN mają angielskie napisy w momencie oficjalnej publikacji online i na innych oficjalnych platformach streamingowych. Anime jest również dostępne do recenzji.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up