Przeczytaj One Piece, rozdział 1041, data premiery: Wielka mama ostatecznie pokonana

2 lata ago

One Piece Manga: Upadek Wielkiej Mamy, zdecydowany nalot na Onigashima?

Manga One Piece wkroczyła w ostatnie chwile najazdu na Onigashima. Ale właśnie wtedy, gdy myśleliśmy, że sprawy mogą się kończyć, wybuchła kolejna wielka bitwa. Wraz z wydaniem One Piece Chapter 1041, sprawy nie mogły być bardziej gorączkowe niż są. Wszyscy wiemy, że Wano to naród zamknięty, którego informacje ledwo docierają do świata zewnętrznego. Ale ostatnio widzieliśmy osoby trzecie, które próbują odegrać rolę w trwającym nalocie na Onigashima.

Poprzednie rozdziały były nieco zaskakujące, gdy zobaczyliśmy agentów CP0 w akcji ze swoją flotą. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby udało im się dostać do Wano i dowiedzieć się o trwającym nalocie, ponieważ wygląda na to, że z Orochi skontaktowano się przed rozpoczęciem nalotu.

Od tego czasu byli więc świadomi sytuacji. I możemy założyć, że od początku nalotu czekali na okazję do ataku. Żądali wielu rzeczy od Wano, ale Orochi poprosił ich o przyniesienie Vegapunka, w przeciwnym razie ich negocjacje się skończą.

Ale teraz sytuacja się odwróciła i Piraci Bestii są na skraju porażki. Wojna między nimi a sojuszem Nina Pirate Mink Samura osłabi obie strony, a to jest szansa, na którą czekał CP0.

W końcu nadszedł czas i kilka rozdziałów temu podjęli kroki w celu zabezpieczenia Robina, a nawet wysłali swoich najlepszych wojowników. Robin jest teraz ich najwyższym priorytetem i nie cofną się przed niczym, aby ją zdobyć. Nalot dobiega końca i wkrótce powinniśmy zobaczyć, jak potoczy się ich spotkanie.

One Piece Rozdział 1041 – data premiery

One Piece Chapter 1041 zostanie wydany 27 lutego 2022 roku. Będzie to ostatni rozdział miesiąca przed wejściem do marca, który również będzie miał napięty harmonogram mangi. Harmonogram mangi One Piece powrócił do swojego zwykłego poziomu, ale w przyszłym tygodniu manga zrobi sobie przerwę, ponieważ dostaniemy tylko trzy rozdziały, a następnie Oda zrobi sobie osobistą przerwę, podczas której żadne rozdziały nie zostaną wydane. Aby zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem, zapoznaj się z Harmonogramem rozdziałów One Piece na luty 2022 r.

One Piece Rozdział 1040: Prawda o Zunesha

Rozdział 1040 One Piece dał nam ostatnie chwile walki pomiędzy Big Mom, Law i Kidem. Rozdział był kontynuowany w miejscu, w którym zakończył się poprzedni. Więc tym razem nie było przejścia i mieliśmy nadzieję, że wszystko się skończy, ponieważ ta walka trwa już od jakiegoś czasu. Big Mom i dwie supernowe zderzyły się do tego stopnia, że ​​myśleliśmy, że w każdej chwili można pokonać każdą z nich.

Ataki prawne okazały się śmiertelne dla Big Mom. Ale mają one swoją cenę, co oznacza również, że Prawo zostało zdewastowane. Za każdym razem, gdy Big Mama przeżyje atak Lawa, oznacza to, że jej szanse na pokonanie Lawa rosną. Ale wiedząc, że jest lekarzem i dobrze zna anatomię żywych organizmów, to bardzo dobrze zna słabości Wielkiej Mamy.

Poznajemy też lepiej Zuneshę i jej pochodzenie. Momonosuke usłyszał wołający do niego głos. Ale nigdy nie usłyszeliśmy w pełni ich rozmowy. Ale pod koniec dowiedzieliśmy się, o czym była ich rozmowa.

Momonosuke ujawnił, że Zunesha jest w pobliżu i jest partnerem Rogera, który popełnił przestępstwo 800 lat temu. Mamy nadzieję, że Momonosuke usłyszał to wszystko od samego Zunesha, a także, że ma jakieś dowództwo nad Zuneshą, która nadal czeka na rozkazy, jak widzieliśmy ostatnim razem.

Gdzie czytać jeden kawałek, rozdział 1041

Będziesz mógł przeczytać One Piece Rozdział 10141 online na oficjalnej stronie VIZ Media i Manga Plus. Te dwie platformy są oficjalnymi wydawcami mangi na całym świecie. Nowe rozdziały są dostępne w każdą niedzielę pod koniec strefy czasowej JST i można je czytać za darmo. Ale to dotyczy tylko trzech ostatnich rozdziałów.

Powiązane posty

Go up