Przeczytaj jeden kawałek mangi, rozdział 1041

19/02/2022 13:12

Przeczytaj Manga One Piece: Rozdział 1041

One Piece Manga Chapter 1041 to cotygodniowa manga, a fani czekali na nią od dawna. Możesz przeczytać mangę One Piece Rozdział 1041 online na platformach VIZ Media i mangę Manga Plus, aby wesprzeć twórców.

Więcej informacji o One Piece

One Piece to japońska manga autorstwa Eiichiro Ody. Ukazuje się w tygodniku Shnen Jump od lipca 1997 roku, a jego pojedyncze rozdziały zebrano w 98 tomach tankbonów do lutego 2021 roku. Historia opowiada o wyczynach Monkey D. Luffy'ego, młodego chłopca, który później zdobył ratingi gumy. . jedzenie owocu diabła. Luffy podróżuje po Grand Line ze swoją piracką załogą, Piratami Słomkowego Kapelusza, w poszukiwaniu ostatniego skarbu „jednoczęściowego” świata, aby zostać następnym Królem Piratów.

Gol D. Roger był znany z tego, że żeglował po Grand Line jako najpotężniejszy i najbardziej przerażający „król piratów”. Schwytanie i egzekucja Rogera przez Rząd Światowy zmienił bieg historii. Jego ostatnie słowa ujawniają istnienie One Piece, największego skarbu na świecie, przed śmiercią. To odkrycie oznaczało początek Wielkiej Ery Piratów, ludzi, których pragnieniem było znalezienie One Piece, obiecującego nieograniczone pieniądze i chwałę, a być może szczyt pirackiej wielkości i tytułu.

Monkey D. Luffy jest siedemnastoletnim chłopcem, który przeciwstawia się tradycyjnej koncepcji pirata. Luffy jest postacią zadziwiającą, a nie folklorystyczną postacią wrogiego, zatwardziałego, bezzębnego pirata, który przejmuje wioski dla zabawy - koncepcja ekscytującej przygody, która prowadzi ich do fascynujących ludzi i ostatecznie do bogactw. Podążając śladami swojego bohatera z dzieciństwa, Luffy i jego załoga przekraczają Wielką Linię, wyruszają na szalone przygody, odkrywają mroczne tajemnice i stawiają czoła przerażającym wrogom, a wszystko to w imię najwyższego oddania: One Piece.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up