Prawo i owocowe przebudzenie dzieci – One Piece Rozdział 1039 Debata

04/02/2022 14:42

Prawo i owocowe przebudzenie dzieci – One Piece Rozdział 1039 Debata

Po serii Impel Down w One Piece koncepcja owocowego przebudzenia stała się bardzo istotna w serii. Widzieliśmy pierwszy przykład tego, jak wygląda prawdziwe przebudzenie, kiedy Doflamingo otoczył całą Dressrosę i prawie ją zniszczył. Ciekawym tematem do dyskusji stało się również Prawo i Dziecięce Przebudzenie Owocowe w Wano, o którym będziemy rozmawiać.

One Piece to manga napisana i zilustrowana przez Eiichiro Odę, która istnieje od ponad dwudziestu lat. Jest to najlepiej sprzedająca się seria manga w historii i drugi najlepiej sprzedający się komiks na świecie, zaraz za Supermanem. Historia One Piece obraca się wokół energicznego młodego pirata o imieniu Luffy, który chce zostać Królem Piratów.

Co to jest przebudzenie owoców?

Czym jest przebudzenie owoców? Cóż, jeśli uważnie śledziłeś One Piece, możesz mieć całkiem dobre pojęcie o tym, czym dokładnie jest Przebudzenie Owocu. Ludzie, którzy jedzą diabelski owoc, mogą obudzić swój owoc i wydobyć z niego pełny potencjał, aby go wykorzystać. Nie jest to jednak takie proste, jak się wydaje.

Przebudzenie owoców jest zjawiskiem dość rzadkim i tylko nieliczni użytkownicy Diabelskich Owoców mogą to osiągnąć. Do tej pory znamy tylko strażników więziennych Impel Down, Doflamingo, Kida i Lawa, którzy niedawno przebudzili się w Wano. Ale mogą być też inne osoby, które jeszcze nie potwierdziły.

W Awakening the Fruit użytkownik Diabelskiego Owocu może mieć wpływ na otoczenie. Jednym z najlepszych przykładów jest kopuła linowa Doflamingo, która przybyła z nieba i otoczyła całą ziemię. Był tak potężny, że nawet szermierze, tacy jak Fujitora i Zoro, nie mogli go złamać. Dzięki Fruit Awakening użytkownicy mogą stać się znacznie silniejsi.

Przebudzenie owocu zakonu

Trafalgar D. Law przebudził swój Diabelski Owoc w ostatnim rozdziale, jednak nadal panuje atmosfera niepewności co do jego efektu. W społeczności One Piece panuje powszechne przekonanie, że owocowe przebudzenie Lawa może dokonać cudownej operacji, jednak wydaje się, że tak nie jest.

Gdy owoc się obudził, zobaczyliśmy, że Law użył tylko kilku poważnych ataków. Jeden z nich dźgnął nawet głowę Wielkiej Mamy, a Law stał się pierwszą osobą, która dźgnęła jej skórę ostrzem. Więc może to być efekt przebudzenia owocu, ale myślimy, że musi być coś jeszcze.

Kto wie, może przeniesie całą Stolicę Kwiatów, aby zapobiec wpadnięciu na nią Onigashimy. To tylko domysły, ale wszystko to z pewnością stanie się jasne w następnym rozdziale.

owocowe przebudzenie dla dzieci

Podobnie jak Law, Kid obudził swój owoc. Jednak wciąż nie znamy wszystkich jego możliwości. Do tej pory Kid używał działa elektromagnetycznego, aby zniknąć Big Mo po przebudzeniu. Możliwe więc, że jest to wynik diabelskiego owocu. Ale jest też możliwość czegoś więcej.

Wcześniej Law zapytał Kida, jaka jest jego tajna broń, na co Kid odpowiedział, że mu nie powie. Z pewnością ma coś w zanadrzu, co wykorzysta w decydujących momentach przeciwko Big Mom. Jeśli chodzi o spekulacje, mamy kilka.

Ogólnie rzecz biorąc, budzenie Chłopca ma pozwolić mu na przekształcenie czegokolwiek w materiał magnetyczny. Co oznacza, że ​​będziesz w stanie kontrolować tę rzecz do woli. Może to mieć jeszcze większy wpływ, ponieważ może również zmienić właściwości wysp.

Co sądzisz o Law and Kid's Fruit Awakening? Daj nam znać w komentarzach. Aby uzyskać więcej aktualizacji, śledź nas w mediach społecznościowych. One Piece można przeczytać w mediach Viz i Mangaplus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up