One Piece, rozdział 1039, data premiery, spoilery

23/01/2022 14:38

JEDEN CZĘŚĆ ROZDZIAŁ 1038 OGROMNE OPÓŹNIENIE, NOWA DATA WYDANIA POTWIERDZONA.

Rozdział 1039 mangi One Piece to cotygodniowa manga, której fani nie mogą się doczekać. Cóż, nie martw się więcej, ponieważ data premiery One Piece Chapter 1039 jest już znana. Jest również dostępny online w języku angielskim.

Czytelnicy na całym świecie są bardzo ciekawi, kiedy One Piece Rozdział 1039 zostanie wydany, czas, obsada i inne szczegóły. W tym poście zaktualizowaliśmy wszystkie informacje dotyczące rozdziału 1039 One Piece.

Ujawniono datę i godzinę wydania One Piece, rozdział 1039

Data wydania One Piece Rozdział 1039 jest zaplanowana na niedzielę, 30 stycznia 2022. One Piece Rozdział 1039 Raw Scan zostanie wydana około 2-3 dni przed faktyczną premierą.

Rozdział 1038 jest opóźniony, ale będzie dostępny na platformach Shonen Jump, Viz Media i Manga Plus.

Czasy wydania w różnych krajach są wymienione poniżej;

22:30 czasu indyjskiego
9:00 czasu pacyficznego standardowego
02:00 Japonia czas standardowy
12:00 czasu wschodniego standardowego

Data premiery rozdziału 1039 One Piece ukazuje się 30 stycznia 2022 roku.

One Piece Rozdział 1039 Spoilery

Ogłoszono datę premiery rozdziału 1039 One Piece, ale nie ma jeszcze spoilerów, ale najprawdopodobniej zobaczymy część 3 walki Luffy'ego i Kaido. Ta walka będzie ostrzejsza niż wcześniej. A fakt, że Sanji wyrzucił królową z Pałacu Onigashima, nadal istnieje i okaże się, czy królowa przegra tę walkę z Sanjim, czy nie.

Platformy do czytania One Piece Rozdział 1039 Online

Wszystkim fanom zaleca się przeczytanie One Piece i innych mang na oficjalnych platformach, ponieważ mogą oni chronić swoje urządzenia oraz pomagać i zachęcać twórców. One Piece Rozdział 1039 jest często czytany online za darmo i legalnie ze źródeł takich jak Shonen Jump, Viz Media i Manga Plus Platforms.

Data premiery One Piece Chapter 1039 nie jest tak odległa, więc miłej lektury dla wszystkich, ciesz się nowym rozdziałem.

około jednego kawałka

One Piece to japońska manga autorstwa Eiichiro Ody. Ukazuje się w Weekly Shonen Jump od lipca 1997 roku. Z pojedynczych rozdziałów składa się 98-tomowy tankōbon na luty 2021 roku. Fabuła opowiada o przygodach Monkey D. Luffy'ego, chłopca, który po zjedzeniu diabła nabiera właściwości gumy Owoc. Luffy i jego piracka załoga, Piraci Słomkowego Kapelusza, przemierzają Wysoką Drogę w poszukiwaniu ostatniego skarbu świata „One Piece”, aby stać się kolejnym One Piecem.

Jak wszyscy wiemy, Gol D. Roger żeglował po Wielkiej Drodze jako najpotężniejszy i najsłynniejszy „król piratów”. Kiedy rząd światowy schwytał i stracony Rogera, świat się zmienił. Jego ostatnie słowa przed śmiercią ujawniły istnienie największego skarbu na świecie, 1 Piece. Ta rewelacja zapoczątkowała stare dobre czasy piratów, młodych ludzi, których marzeniem było znalezienie jednego kawałka, obiecującego nieskończone bogactwo i chwałę, być może szczyt chwały i piracki tytuł.

Monkey D. Luffy, 17-letni chłopiec, który nie mieści się w standardowej definicji pirata. Luffy jest zwykłym cudownym dzieckiem, nie jest popularną postacią złych, upartych i bezzębnych piratów, którzy rabują wioski dla zabawy - ekscytująca przygoda prowadzi ich do czarujących ludzi, a ostatecznie do obiecanego skarbu. Podążaj za swoim bohaterem z dzieciństwa, Luffy'm i jego sługami, po wspaniałej linii, przeżywaj szalone przygody, odkrywaj mroczne tajemnice i walcz z potężnymi wrogami, a wszystko to z największym oddaniem One Piece.

Powiązane posty

Go up