Początek po zakończeniu Rozdział 147 Data wydania, godzina i podsumowanie

27/05/2022 08:11

Początek po zakończeniu Rozdział 147 Data wydania, godzina i podsumowanie

Po zabiciu Lucasa i uratowaniu miasta Xyrus przed jego terrorem, kto mógł sobie wyobrazić, że Artur będzie musiał przejść przez piekło, zamiast zostać pochwalonym przez radę. Ale w końcu, po tylu rozdziałach, widzimy coś, na co wszyscy czekaliśmy. Mężczyzna imieniem Aldir przybywa niezapowiedziany i zabiera Greysundera bez wyjaśnienia. To niespodzianka, ale kogo to obchodzi? Najlepsze jest to, że nie będziemy musieli ponownie oglądać Greysunders. Musimy jeszcze sprawdzić, czy Aldir jest przyjacielem czy wrogiem, ale przynajmniej na razie wydaje się zbawcą.

Początek po zakończeniu Rozdział 147 data i godzina wydania

TBATE Nowy rozdział 147 zostanie wydany w piątek 27 maja 2022 roku. Nowy rozdział można przeczytać na oficjalnej stronie Tapas Media.

Tyle będzie trwał nowy rozdział w różnych miejscach ze względu na jego równoczesny harmonogram wydawniczy.

Czas pacyficzny: 10:00 czasu PST (27 maja)
Czas centralny: 12:00 CST (27 maja)
Czas wschodni: 13:00 EST (27 maja)
Czas brytyjski: 18:00 czasu BST (27 maja)
Czas europejski: 19:00 CEST (27 maja)
Czas indyjski: 22:30 IST (27 maja)

TBATE Rozdział 146 Podsumowanie

Rozdział zaczyna się od tego, że Dawsid i Glaudera świętują swoje zwycięstwo przy lampce wina i rozmawiają o człowieku, o którym słyszeliśmy w kilku ostatnich rozdziałach. Dawsid mówi, że on i jego ludzie zostali wybrani do rządzenia kontynentem razem z nim. Glaudera pyta, czy „on” jest naprawdę tak potężny, na co Dawsid odpowiada, że ​​walczył z różnymi rodzajami strasznych potworów many, ale nigdy nie doświadczył strachu, dopóki go nie spotkał. Dawsid dodaje, że spotkanie z nim jest jak spotkanie z bogiem.

Kontynuują rozmowę, a Dawsid mówi jej, że chociaż „on” nie potrzebuje ich do osiągnięcia swoich celów, „on” i tak zdecydował się ich wybrać. Pobudzony rozmową, Dawsid ma zamiar powiedzieć mu prawdę o incydencie, który trwale sparaliżował jego rdzeń many. Ale przestaje mówić i zastanawia się, czy nadal miałby swoje moce, gdyby chłop nie zaatakował jego rdzenia many, którego żonę zostawił.

Gdy Greysunderowie cieszą się wolnym czasem, Aldir wpada i mówi im, że kazano mu ich zabić. Zgodnie z oczekiwaniami Olfred przychodzi mu na ratunek i próbuje go zaatakować swoimi kamiennymi golemami. Ale Aldir niszczy wszystkie Golemy, nawet ich nie dotykając. Olfred następnie próbuje zaatakować samego Aldira, ale ten bez wysiłku powala go na ziemię. Po Olfredzie Mica przybywa, by chronić Greysunders, ale nie może też nic zrobić przeciwko Aldirowi.

Glaudera ostrzega Aldira, wspominając Agronę o Vritrze jako wszechpotężnym bóstwie, z którym zaprzyjaźniłby się jej mąż. Aldir odpowiada, że ​​w świecie, w którym żyją, nie ma bóstw, są tylko Asury. Następnie nakazuje Dawsidowi upuścić swoje dwie Włócznie Przysięgi, czego nie chce robić. Ale ze względu na swoje życie Dawsid musi upuścić obie włócznie. Aldir następnie mówi, że nigdy nie obiecał ocalić ich życia, po czym zabija Dawsida i Glauderę.

Powiązane posty

Go up