Początek po końcu Rozdział 140 Spoilery, data premiery

30/03/2022 09:36

Początek po końcu Rozdział 140 Spoilery, data premiery,

Początek po zakończeniu Rozdział 140 podobno trafi do sklepów w niedzielę, 8 kwietnia 2022 r. Wstępne skany rozdziału 140 zostaną zeskanowane i opublikowane w Internecie na dwa do trzech dni przed pojawieniem się spoilerów, ale oczekuje się, że wydanie ostateczne zostanie opóźnione.

Przeczytaj początek po końcu rozdział 140

Fani czekają na rozdział 140 The Beginning After The End i gorąco zachęcamy do wspierania twórców poprzez czytanie rozdziałów The Beginning After The End na następujących platformach manga: Topy

O początku po końcu

Oparty na powieści o tym samym tytule, The Beginning After The End to sezonowy komiks Tapas Original napisany przez TurtleMe i narysowany przez Fuyuki23. Sezony 2 i 3 ukazują się raz w tygodniu, natomiast sezon 1 ukazuje się trzy razy w miesiącu. Obecnie dostępne języki to angielski, koreański, japoński, tajski, chiński mandaryński i francuski. Król Gray szczyci się swoją niezrównaną władzą, bogactwem i reputacją w królestwie zdominowanym przez umiejętności walki.

Z drugiej strony osoby o ogromnym wpływie są owiane tajemnicami. Człowiek bez celu i woli ukrywa się pod krzykliwym przebraniem wielkiego władcy. Monarcha zmartwychwstał w nowym królestwie pełnym magii i potworów, co pozwoliło mu żyć drugim życiem. Jednak zadośćuczynienie za swoje przeszłe wykroczenia nie będzie jedynym wyzwaniem. Pod pokojem i dobrobytem nowego świata ukryty nurt grozi sabotowaniem wszystkiego, na co pracował, kwestionując jego pozycję i powód jego odrodzenia.

Arthur Leywin: Arthur Leywin jest głównym bohaterem filmu Początek po końcu. W swoim poprzednim życiu był królem o imieniu Gray, który odrodził się w nowym świecie, kontynencie Dicathen. Był monarchą, który znajdował się na szczycie swojego kraju pod względem walki aż do dnia, w którym został rzekomo otruty. Obudził się jako Szary Król po czterech latach jako Arthur Leywin, jakby nie został otruty. Po reinkarnacji w rodzinie Leywinów, Gray przysiągł, że w przeciwieństwie do swojego poprzedniego istnienia, wykorzysta jak najlepiej swoje życie. Stracił okazję do bycia kochanym i otoczonym przez przyjaciół i rodzinę w swoim poprzednim życiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up