Początek po końcu Rozdział 140 Spoilery, surowe skany, data premiery

06/04/2022 19:20

Początek po końcu Rozdział 140 Spoilery, surowe skany, data premiery,

Wszyscy nie mogli się doczekać drugiego rozdziału The Beginning After The End, gdy tylko ostatni zostanie wydany. Ta strona zawiera wszystko, co chcesz wiedzieć o rozdziale 140: Początek po końcu. Będziemy również informować Cię o najnowszych oficjalnych i nieautoryzowanych tłumaczeniach słynnego manhua.

Rozdział 140 Data wydania: początek po końcu

Początek po zakończeniu Rozdział 140 zostanie wydany 8 kwietnia 2022 r. Począwszy od tego piątku, nowy rozdział Początek po zakończeniu będzie wypuszczany co tydzień tego samego dnia. Ponieważ ta manga jest bardzo popularna, angielskie tłumaczenia będą dostępne wkrótce i zostaną wydane w tym samym czasie, co Manhwa. Inne kraje będą mogły przeczytać najnowszy rozdział w języku angielskim, gdy zostanie on opublikowany w następujących godzinach:
O 9:00 czasu PDT w piątek (czasu pacyficznego),
w piątki o godzinie 11:00 czasu środkowoamerykańskiego,
w piątek o godz. 12:00 standardowego czasu wschodniego,
Brytyjski czas letni zaczyna się w piątek o godzinie 17:00.

Rozdział 140 Surowe skany: początek po końcu

Począwszy od początku, skany rozdziału 140 w wersji RAW zostaną wydane 8 kwietnia 2022 roku. Cały rozdział w wersji RAW można przeczytać w całości na oficjalnej stronie Tapas.io. Oficjalne tłumaczenia komiksów będą dostępne w języku angielskim i innych językach, takich jak koreański, chiński i japoński tego samego dnia, co oryginalne surowe skany.

Gdzie powinienem przeczytać rozdział 140?

Poprzednie angielskie tłumaczenie The Beginning After the End zostało właśnie przesłane, zgodnie z oficjalną stroną internetową Tapas.io i ManhwaBookShelf.com. Kiedy więc zostanie wydany kolejny odcinek? Jeśli chcesz, możesz przeczytać manhwa na Tapas.io, ale nie zalecamy piractwa. Tapas.io ma oficjalne angielskie tłumaczenie komiksu, ale być może będziesz musiał być członkiem, aby uzyskać do niego dostęp.

O początku po końcu

King Gray cieszy się niezrównaną władzą, bogactwem i szacunkiem w cywilizacji zdominowanej przez umiejętności walki. Z drugiej strony ludzie o ogromnych wpływach są często izolowani. Ludzki szkielet ukryty pod majestatycznymi twarzami potężnych władców łatwo przeoczyć. Po reinkarnacji w mistycznym, pełnym potworów świecie, monarcha dostaje drugą szansę na życie. To nie jest jego jedyny problem, oprócz zadośćuczynienia za wszystkie błędy, które popełnił w przeszłości. Pomimo pokoju i dobrobytu w nowym społeczeństwie, istnieje podszyta nieufności i nienawiści, która grozi zniszczeniem wszystkiego, na co pracował.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up