Początek po końcu Rozdział 136 Spoilery, surowe skany, data premiery, podsumowania

2 lata ago

Początek po końcu Rozdział 136 Spoilery, surowe skany, data premiery, podsumowania

Po zakończeniu jest początek. Rozdział 136 będzie dostępny w sklepach w niedzielę 11 marca 2022 r., jak wcześniej informowaliśmy. Jednak lepiej poczekać na oficjalne wydanie Rozdziału 136 przed oglądaniem surowych skanów w Internecie na 2-3 dni przed wydaniem spoilerów Rozdziału 136.

Gdzie mogę znaleźć początek rozdziału 136 po zakończeniu rozdziału 136?

Fani z niecierpliwością czekają na wydanie początku rozdziału 136 The Beginning After The End. Zdecydowanie zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, aby móc przeczytać rozdziały Początek po zakończeniu na następujących platformach manga, aby wesprzeć twórców:

O początku po końcu Rozdział 136

Komiks świąteczny Tapas Original The Beginning After The End, napisany przez TurtleMe i narysowany przez Fuyuki23, oparty jest na powieści o tym samym tytule i opublikowanym przez Tapas Original. Dla porównania, sezony 2 i 3 ukazują się raz w tygodniu, a sezon 1 ukazuje się trzy razy w miesiącu. Obecnie na stronie dostępne są języki: angielski, koreański, japoński, tajski, chiński, mandaryński i francuski. Na planecie, na której królują umiejętności walki, King Grey cieszy się niezrównaną władzą, bogactwem i statusem społecznym.

Z drugiej strony osoby zajmujące stanowiska o dużym autorytecie są otoczone samotnością. Jednak pod lśniącym wyglądem wielkiego władcy czai się człowiek bez celu i determinacji. Po reinkarnacji w nowym królestwie pełnym magii i potworów, monarcha otrzymał nową szansę na życie. Z drugiej strony naprawienie przeszłych wykroczeń nie będzie twoim jedynym wyzwaniem. Jednak pod pokojem i dobrobytem nowego świata kryje się nurt, który grozi zniszczeniem wszystkiego, na co tak ciężko pracował, kwestionując jego pozycję i powód jego odrodzenia.

O Arthurze Leywinie

Arthur Leywin jest głównym bohaterem The Beginning After The End. Jest także bohaterem powieści. Przed reinkarnacją w nowym świecie, na kontynencie Dicathen, Gray rządził jako monarcha w swoim poprzednim wcieleniu na planecie Grey. Wcześniej był władcą swojego królestwa, zajmując pierwsze miejsce w bitwach, aż do dnia, w którym został otruty, zgodnie z legendą bajki.

To tak, jakby nie został otruty, kiedy obudził się po czterech latach jako Arthur Leywin jako Szary Król. Gray podjął decyzję, że w przeciwieństwie do swojej przeszłej egzystencji, będzie żył pełnią nowego życia po reinkarnacji przez Leywinów. W swojej przeszłej egzystencji brakowało mu zdolności bycia kochanym i bycia otoczonym przez przyjaciół i rodzinę.

Powiązane posty

Go up