Planowana data premiery nowych odcinków sezonu 2 Dragon Ball Super

14/11/2021 07:25

Dragon Ball Super Sezon 2 już wkrótce! Oczekiwanie dobiega końca. Nie możemy uwierzyć, że minęło tak dużo czasu, odkąd widzieliśmy nasze ulubione postacie w akcji, ale w końcu nadszedł czas. Zostało tylko kilka tygodni i odliczamy dni do powrotu Goku i jego przyjaciół na ekrany telewizorów na całym świecie. Pozostało tylko kilka odcinków do końca sezonu, ale wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi: kto będzie kolejnym złoczyńcą? Co się stanie z Vegetą? Czy Goku kiedykolwiek odnajdzie drogę powrotną na Ziemię? A Frieza? Ale nie martw się, ponieważ Dragon Ball Super Sezon 2 rozpoczyna się 1 kwietnia!

Dragon Ball był pierwszą mangą, zanim stał się jedną z najpopularniejszych franczyz medialnych. Ta historia opowiada o dziwnych i nadprzyrodzonych wydarzeniach. Na świecie jest wiele zmian (może się zmienić). Istnieje również wiele programów anime, filmów i gier wideo opartych na tej historii. Goku jest dzieckiem w Dragon Ball. Ma ogon i dużo umiejętności. W tej historii chłopiec o imieniu Goku zostaje Super Saiyanem, a następnie Ultra Super Saiyanem. Spotyka dziewczynę o imieniu Bulma, która ma ogniste włosy i oczy. Wyruszyli w poszukiwaniu siedmiu smoczych kul, które w połączeniu mogą spełnić każde życzenie. Goku trenuje sztuki walki z mistrzem o imieniu Master Roshi. Mniej więcej w tym czasie Goku poznał swojego przyjaciela Krillina. Przez lata Goku i jego przyjaciele świetnie się razem bawią. Śmieją się i bawią razem.

Dragon Ball Super to popularny serial animowany. Został wydany w 2015 roku i jest następstwem porażki Majin Buu. Dragon Ball Super to popularna seria. Ma 131 odcinków. Nie ma jeszcze odcinków, ponieważ zakończył się w 2018 roku.

Niedawno ogłoszono, że film Dragon Ball Super ukaże się w 2022 roku. Fani zastanawiają się, czy serial zostanie odświeżony. Jeszcze nie wiemy. Oto, co wiemy o Dragon Ball Super Season 2.

Premiera drugiego sezonu Dragon Ball Super.

Dragon Ball Super Sezon 2 nie został jeszcze ogłoszony, więc prawdopodobnie pojawi się w telewizji za rok lub dwa. Toei Animation ma reputację powolnego korzystania z nowych technologii. Oznacza to, że firma ciężko pracuje, aby nadrobić zaległości. Seria Dragon Ball zostanie wznowiona w 2022 roku wraz z debiutem Dragon Ball Super, a Toei Animation najprawdopodobniej będzie dystrybuować premiery filmu przez kilka lat. Broly został wydany w grudniu. Dlatego kolejny super film mógłby zostać wydany zimą. Dlatego sezon 2 Dragon Ball Super zostanie wydany w 2023 roku.

Sezon 2 Super Dragon Ball Heroes to przede wszystkim bohaterowie. Ma postacie takie jak Son Goku, Trunks, Vegeta.

Jeśli Dragon Ball Super Season 2 zostanie ukończony, wielu aktorów głosowych z tej serii zostanie użytych. Seria Dragon Ball jest lepsza niż wcześniej. Wiele osób wróciło, w tym Goku, Krillin, Bulma i Pic. W japońskiej wersji Dragon Balla Horikawa Ryo gra Vegetę. Niedawno opublikował wskazówkę, że będzie w sezonie 2, nie mówiąc nic więcej. IBT poinformował, że Horikawa właśnie wyszedł ze spotkania z Toei Animation. Nie wspomniał, o czym rozmawiali, ale napisał na Twitterze, że było to „interesujące”. Męka. Niezależnie od tego, czy jest to kontynuacja, czy kontynuacja ekscytującej serii, powiedziano nam, że wydarzy się coś wielkiego.

Dragon Ball Super Season 2 to opowieść o Dragon Ball. Chodzi o sposób, w jaki walczy. Ten sezon jest drugim sezonem.

Serial animowany Dragon Ball Super nie był emitowany od 2018 roku, ale wciąż jest seria manga. Planowane są jeszcze dwa łuki do serialu telewizyjnego. Historia mangi zakończyła się wątek Galactic Patrol Prisoner. Jeśli czytałeś mangę, wiesz, że historia rozwija się później. To opowieść o Dragon Ball Super, o osobie z gatunku, która została zabita przez armię Saiyan. Jeśli któraś z tych historii zostanie przekształcona w serial telewizyjny, będzie zawierała wiele ekscytujących bitew. Zamiast tego Toei mógłby stworzyć nowy wątek fabularny dla serii. Może być długi lub krótki. Dopóki nie ogłoszą, będziemy musieli poczekać. Jeśli jesteś fanem Dragon Ball Super, możesz znaleźć odcinki w serwisach streamingowych, takich jak Funimation i Crunchyroll. Będą gotowe, gdy pojawią się nowe odcinki.

wniosek

Dragon Ball Super to serial, który ma tylko jeden sezon. Wiemy o nim kilka rzeczy, ale nie wszystko. Mam nadzieję, że spodobał Ci się mój artykuł. Napiszę dla Ciebie więcej wiadomości.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up