Kageki Shojo Odcinek 5 Data premiery

26/07/2021 12:32

Kageki Shojo !! Odcinek 5 Data premiery to 1 sierpnia 2021 r. Spodziewamy się, że odcinek 5 Peach Boy Riverside będzie emitowany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś.

Gdzie zobaczyć Kageki Shojo !! Odcinek 5?

Kageki Shojo !! Jest dostępny w kageki-anime na własnej stronie. Każdy Boy Riverside Episode 5 Anime Online z napisami w języku angielskim będzie emitowany co tydzień.

Dowiedz się więcej o Kageki Shojo!

Od 2015 roku magazyn Melody shjo publikuje Kageki Shojo !! Został podzielony na dziesięć tomów czołgów. Kageki Shoujo, oryginalna seria, została odtworzona! !! Hakusensha wydała Season Zero jako jednotomowy Tankôbon w marcu 2019 roku. W Ameryce Północnej Seven Seas Entertainment udziela licencji na wycofaną wersję i sequel. 4 lipca 2021 roku Pine Jam zadebiutuje w telewizji animowanej.

Streszczenie

Sarasa prosi o zdjęcie, a Ai kończy przy oknie ze zniszczonym listem. Sarasa odkrywa, że ​​Ai zgubiła bilet swoich marzeń i zwraca go jej. Historia Sarasy zaczyna się, gdy odkrywa, jak jeździć na motocyklu i spotyka swojego dziadka. Ken pomaga Sarasie wsiąść na motocykl i wręcza jej list z Akademii Muzycznej Kouka. Sarasa idzie do warsztatu tatami Kena, gdzie miejscowi odkrywają, że jest on wnukiem Kena.

Publiczność jest zachwycona popularnością kogoś z ich miasta. Cieszycie się, że Sarasa wywarła tak duży wpływ na tak wielu ludzi w tym mieście. Mieszkańcy obawiali się, że Sarasa zostanie porzucona i zastanawiali się, jak przeżyła sama, skoro nikogo nie znała. Ken jest zachwycony, że może pomóc swojemu wnukowi i przywrócić honor jego klanu. Sarasa jest pewna, że ​​porzuci Kena. Jednak karci ją i mówi, że jego marzeniem jest, aby wstąpiła do tej akademii.

Przyczepa

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up