Owoc ewolucji – zanim się zorientowałem, moje życie sprawiło, że był to odcinek 9 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

26/11/2021 08:18

Owoc ewolucji – zanim się zorientowałem, moje życie sprawiło, że był to odcinek 9 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

W „Owocu ewolucji: Zanim się zorientowałem, moje życie się stało, odcinek 9” widzimy wysokiego faceta, który kocha swoje życie po zjedzeniu boskiego owocu. Życie Seiichiego zmieniło się po spożyciu ewolucyjnego owocu, który zmienił go we wspaniałego człowieka. Jest teraz zakochany w dwóch kobietach, Gremm i Sarii, które zgodziły się go dzielić. Z ostatniego odcinka Owoc ewolucji: Moje życie miało to, zanim się zorientowałem, że jest gotowe, Seiichi wygrał Royal Cup z uroczym osłem o imieniu Lulune, który wyrósł na piękną dziewczynę.

Ponieważ ma już w życiu dwie inne córki, zastanawia się, co się dzieje, odkąd ma też Lulu. Zastanawia się, czy to jest życie w innym świecie. Gremm i Saria widzą, że Lulu jest naga, kiedy wchodzą do pokoju, w którym zostaje przemieniona. Patrząc na Seiichi z nagą dziewczyną przed nimi, są zdziwieni tym, co się dzieje. Gremm pyta Seiichiego, co robi z pięścią, a Seiichi uświadamia sobie, że źle zrozumiała, co próbowali zrobić. Seiichi został przez nich kompletnie pobity. Seiichi przyznaje, że Lulu jest jego osłem i że niedawno zmienił się w człowieka.

Gremm uważa, że ​​twierdzenie Seiichiego, że osioł stał się człowiekiem po zjedzeniu ewolucyjnego owocu, jest błędne. Jego przeprosiny nie były wystarczająco dobre i został poproszony o znalezienie lepszego. Gorilla Aria rozumie, że Seiichi mówi prawdę; Gremm zakłada, że ​​Saria wspiera Seiichiego, ale Saria zamienia się w goryla i mówi Gremmowi, żeby to zobaczył. Po zjedzeniu owocu ewolucji ujawnia, że ​​zanim stała się człowiekiem, była potworem.

Owoc ewolucji – zanim się zorientowałem, moje życie sprawiło, że był to podsumowanie odcinka 8

Gremm jest przekonany, ale i tak prosi Lulu, żeby do niej dołączyła, ponieważ ma pewne zastrzeżenia. Gremm daje Lulu nowe ubrania, a Seiichi cieszy się, że się o siebie troszczą. Podczas gdy Lulu miała na sobie szatę Seiichiego, Seiichi dziękuje Gremmowi za podarowanie mu nowych ubrań. W obecności Lorany zielonowłosa dziewczyna zastanawia się, czy Lorna ma odwagę zmierzyć się z kimś innym. Claudia Asterio, zielonowłosa Walkiria, ujawnia swoją tożsamość. Jasne jest, że zwraca się do niewłaściwej osoby, kiedy upiera się, że to Hiiragi Seiichi.

Wiążąc jej rękę zaklęciami, ogłasza, że ​​została wezwana do towarzyszenia Seiichiemu. Później Seiichi odkrywa, że ​​oszukała go, by udawał, że kocha jej ręce i kajdanki, których używa, by ją przeliterować. Lorna zachęca go do pójścia z nimi, bo to koniec jego występków. Cała trójka martwi się o Seiichiego, który ich śledzi. Trzecia dywizja kapitana Armii Lorda Demonów, Leii Falzar, napotkała demony wysokiej rangi w regionie Armii Ciemności.

Zoula, drugi kapitan, każe Falzarowi rozpocząć mecz, ponieważ jest znudzony. Kapitan Xellos mówi Zoula, żeby nie przeszkadzała innym. Co Jade Raven, rzecznik dyscyplinarny z Wydziału Karnego, ma do powiedzenia Zouli? Ponieważ Falzar spóźnił się na ważną misję, Urus pyta go, co myślał. Falzar przypomina im, że Lutia jeszcze nie przybyła, a Liaretta potwierdza twierdzenia Urusa. Przybywa Lutia, córka Władcy Demonów i rozpoczyna się spotkanie.

Spoilery do „Owocu ewolucji”, odcinek 9

Nie ma jeszcze spoilerów do 9. odcinka The Fruit of Evolution. Dodaj naszą witrynę do zakładek, aby móc ponownie przeczytać ten artykuł później, gdy zostanie zaktualizowany.

Owoc ewolucji, odcinek 9 – data premiery

Data premiery 9. odcinka Owocu ewolucji to niedziela, 29 listopada 2021 r. Możesz także obejrzeć Owoc ewolucji: Zanim się zorientowałem, moje życie się skończyło. Dodaj naszą stronę do zakładek, abyś mógł łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data wydania uległa zmianie. Odcinek 9 zostanie wyemitowany o 17:00 czasu JST. Co tydzień w każdą niedzielę.

Gdzie mogę zobaczyć Owoc ewolucji: Zanim się zorientowałem, moje życie się skończyło?

Wkrótce 'Owoc ewolucji: Zanim się zorientowałem, moje życie zdążyło, odcinek 9 będzie dostępny na Chrunchyroll i Bilibili. VRV można oglądać za pośrednictwem Chrunchyroll w innych krajach, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii lub gdzie indziej.

Ile będzie odcinków?

Poinformowano, że serial "Owoc ewolucji: Zanim się zorientowałem, moje życie się skończyło" będzie miał w sumie 12 odcinków i będzie emitowany od 4 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany w każdy dzień powszedni w poniedziałki o godz. 22:00 JST.

Dowiedz się więcej o Owocu ewolucji: Zanim się zorientowałem, moje życie się skończyło.

Z tego powodu rówieśnicy nim gardzą, bo ma nadwagę, śmierdzi i nadal jest zamknięty w swoim pokoju. Z tego powodu Hiiragi nie miał wielu przyjaciół, a jego pech tylko się pogorszył. Pewnego dnia jego koledzy z klasy zniknęli i został sam w dziwnym nowym środowisku, ścigany przez atrakcyjną gorylę o imieniu Sarię. Kiedy oboje zjedli owoc zwany „Legendarnym Owocem Ewolucji”, ich życie zmieniło się na zawsze. Oboje przemienili się, ujawniając swój nowy wygląd, co było dla nich niezwykłe, ponieważ wcześniej ich nie zauważano.

Przed tymi wydarzeniami wielu słyszało o Bogu, który kazał im przygotować się do opuszczenia tego świata i przeniesienia się do nowego wszechświata. W tym nowym wszechświecie masz atrybuty, poziomy i umiejętności, zupełnie jak w grze wideo. Bóg zaczyna od przygotowania do przeniesienia ludzi na nową planetę. Aby to osiągnąć, uczniowie dzielą się na grupy i wykonują rytuał przywołania bohaterów, czekając na teleportację. Seiichi był jedynym członkiem gangu, którego nikt nie chciał włączyć, ponieważ go nienawidzili.

Aby dostać się do nowej lokalizacji, Seichi użył „Owocu ewolucji” i spotkał tam samicę goryla. Ta przygoda zaczyna się po zjedzeniu owocu, nie zdając sobie sprawy, że się zmienia. Ta historia opisuje życie Seiichiego, młodego człowieka, który w młodości cierpiał upokorzenia i nękanie. Mimo wszelkich starań nie mogła znaleźć pracy, ponieważ nikt jej nie lubił. Seiichi był w stanie przystosować się do nowego otoczenia dzięki swojemu doświadczeniu grozy i przyjaźni z Sarią. Po poznaniu prawdy o Owocu Ewolucji życie Seiichiego zmienia się na zawsze.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Go up