Owoc ewolucji – zanim się zorientowałem, moje życie sprawiło, że był to odcinek 10 – data premiery, następny odcinek

27/11/2021 08:45

Owoc ewolucji – zanim się zorientowałem, moje życie sprawiło, że był to odcinek 10 – data premiery, następny odcinek

Japońska seria powieści świetlnych „Owoc ewolucji: Zanim się zorientowałem, moje życie to zrobiło”, napisane przez Miku i zilustrowane przez U35, nosi również nazwę Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei. Shsetsuka ni Nar, witryna wydawnicza generowana przez użytkowników, zaczęła ją serializować w styczniu 2014 r. Futabasha później ją kupiła i od września 2014 r. wydała jedenaście tomów pod szyldem Monster Bunko. Od września 2017 r. pojawiła się w serialu cyfrowa publikacja Futabashy Web Comic Action adaptacja mangi, której sztuka jest autorstwa Sorano. Do przechowywania wszystkiego wykorzystano pięć tomów zbiorników. Hotline wyemituje adaptację animowanego serialu telewizyjnego w październiku 2021 roku.

Owoc ewolucji, odcinek 10 – data premiery

Datą 10 odcinka Owocu ewolucji jest niedziela, 6 grudnia 2021 r. Możesz też obejrzeć Owoc ewolucji - zanim się zorientowałem, moje życie się skończyło. Zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery została zmieniona.

Owoc ewolucji – zanim się zorientowałem, moje życie miało datę premiery odcinka 10

Owoc ewolucji: Zanim się zorientowałem, moje życie miało. Odcinek 10 zostanie wyemitowany o 17:00 czasu JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Owoc ewolucji: zanim się zorientowałem, moje życie to ułożyło Pierwsza randka w powietrzu

Owoc ewolucji: Zanim się zorientowałem, moje życie miało datę premiery: 4 października 2021 r.

Płci

Przygoda, Komedia, Fantasy, Isekai, Romans

Gdzie mogę obejrzeć The Fruit of Evolution: Zanim się zorientowałem, moje życie się skończyło?
Wkrótce odcinek 10 „Owoc ewolucji: Zanim się zorientowałem, moje życie się ułożyło” będzie dostępny na Chrunchyroll i Bilibili. VRV można oglądać za pośrednictwem Chrunchyroll w innych krajach, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii lub gdzie indziej.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że serial "Owoc ewolucji: Zanim się zorientowałem, moje życie się skończyło" będzie miał w sumie 12 odcinków i będzie emitowany od 4 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany w każdy poniedziałek o 22:00. M. JST.

Dowiedz się więcej o Owocu ewolucji: zanim się zorientowałem, moje życie się skończyło

W rezultacie jego rówieśnicy patrzą na niego z góry, ponieważ ma nadwagę, jest do bani, a on nadal jest zamknięty w swoim pokoju. Z tego powodu Hiiragi nie miał wielu przyjaciół, a jego pech tylko się pogorszył. Pewnego dnia jego koledzy z klasy zniknęli i został sam w dziwnym nowym środowisku, ścigany przez atrakcyjną gorylę o imieniu Sarię. Kiedy oboje zjedli owoc zwany „Legendarnym Owocem Ewolucji”, ich życie zmieniło się na zawsze. Oboje przemienili się, ujawniając swój nowy wygląd, co było dla nich niezwykłe, ponieważ wcześniej ich nie zauważano.

Przed tymi wydarzeniami wielu słyszało o Bogu, który kazał im przygotować się do opuszczenia tego świata i przeniesienia się do nowego wszechświata. W tym nowym wszechświecie masz atrybuty, poziomy i umiejętności, zupełnie jak w grze wideo. Bóg zaczyna od przygotowania do przeniesienia ludzi na nową planetę. Aby to osiągnąć, uczniowie dzielą się na grupy i wykonują rytuał przywołania bohaterów, czekając na teleportację. Seiichi był jedynym członkiem gangu, którego nikt nie chciał włączyć, ponieważ go nienawidzili.

Aby dostać się do nowej lokalizacji, Seichi użył „Owocu ewolucji” i spotkał tam samicę goryla. Ta przygoda zaczyna się po zjedzeniu owocu, nie zdając sobie sprawy, że się zmienia. Ta historia opisuje życie Seiichiego, młodego człowieka, który w młodości cierpiał upokorzenia i nękanie. Mimo wszelkich starań nie mogła znaleźć pracy, ponieważ nikt jej nie lubił. Seiichi był w stanie przystosować się do nowego otoczenia dzięki swojemu przerażeniu i przyjaźni z Sarią. Po poznaniu prawdy o Owocu Ewolucji życie Seiichiego zmienia się na zawsze.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Go up