Opowieści o demonach i bogach Rozdział 355: Data premiery i spoilery

19/11/2021 21:10

Opowieści o demonach i bogach Rozdział 355: Data premiery i spoilery

Otwarcie Ligi Demonów rozpoczyna się rozdziałem Tales Of-Demons-And Gods 355, w którym Gu Bei rejestruje nowych członków, aby dołączyć do Ligi Demonów. Gu Bei obiecał swoim członkom, że podaruje im smoczą linię krwi o wysokim tempie wzrostu, gdy dołączą do Ligi Demonów. Muszą być jednak ekspertami w kulturze, która pomoże League of Demons dotrzeć do królestwa bojowych przodków, a jeśli dotrą do królestwa niebiańskiego, otrzymają artefakt stopnia 3. Zgodnie z najnowszym rozdziałem Tales Of-Demons: I Bogowie, wojownicy akceptują, ponieważ Gu Bei składa im dobrą ofertę.

Gu Bei powiedział również wojownikom, że będą traktowani jednakowo i obaj krzyczeli, żeby się przyłączyli. Kazał im zwrócić uwagę na jego słowa i że wszystko będzie dobrze. Inni faceci, którzy chcą się wzbogacić, zastanawiają się, czy oferta Gu Bei nie jest zbyt wysoka i uważają, że zmniejszy to bogactwo klanu Gu. Nie wiedzą, jak Gu Bei będzie się chwalił bogactwem klanu Gu. Gu Bei dał wojownikom, którzy ocalili demoniczne duchy i skarby, a inne przeciwne ligi wierzą, że niszczy rynek.

Wiedzą, że zarabiali i zarabiali pieniądze, zanim powstała Liga Demonów. Ale oni nie byli uczciwi wobec swoich klientów, ponieważ byli jedynymi, którzy na tym skorzystali. Później Liga Demonów dowiedziała się, że zwerbowała ponad 600 osób. Gu Bei i jego przyjaciel wracają do domu, opowiadając o swoich postępach. Gu Bei zdaje sobie sprawę, że 600 osób to więcej niż potrzeba, aby wyjść do świata zewnętrznego i zdobyć jezioro lub dwa bóstwa. Twój przyjaciel opowiada o ekspertach w królestwie niebiańskich gwiazd.

Poprzednio w Tales of Demons and Gods, rozdział 354

Gu Bei zdaje sobie sprawę, że nie jest normalne, aby nie oglądać Oczekiwania odejścia, aby nie dołączyć do drużyny. Uważa, że ​​królestwo, które odchodzi, na coś czeka, i oboje wchodzą do domu. Z drugiej strony Nie Lie jest w swoim obrazie, uprawiając swoją ziemię. Miał coś w pobliżu Jeziora Bóstw i uważa, że ​​jedno Jezioro Bóstw nie wystarczy. Nie Li zdaje sobie sprawę, że może zebrać więcej kamieni duchowych, jeśli ma kilka jezior bóstw, co daje mu więcej mocy. Wie, że może zniszczyć Pieczęć Cesarza Mędrca nałożoną na Nieskończony Czas i Przestrzeń, gdy stanie się silniejszy.

Ale zbieranie siły jest twoim priorytetem i możesz konkurować z "Nim", gdy twoja siła jest najsilniejsza. Nie Li jest świadomy, że może sam pokonać Imperatora Mędrca i potrzebuje potężnej siły, aby pokonać Imperatora Mędrca. Cesarz Mędrca kontrolował przestrzeń w Krainie Smoczych Ruin i był prawdziwym władcą demonicznej krainy świętych przodków. Ale Tajemnicza Kraina Starszych Bogów ma moc, by pokonać Imperatora Mędrca. Nie Li zdaje sobie sprawę, że musi działać szybko i zbudować siłę, zanim Pradawna Ziemia zostanie zmiażdżona.

Wierzył, że może najpierw zostać patriarchą Kultu Boskich Piór i go odbudować. Rano Nie Li spotkał się z Gu Bei i jego przyjacielem i zorganizował spotkanie Ligi Demonów. Był to dzień oficjalnego ustanowienia Ligi Demonów. Nie Li i jego ludzie wybierają ludzi, którym ufa, i czynią z nich kręgosłup Ligi Demonów. Li Xingyun ma uczyć Gu Bei i Liu Pao, ponieważ będą szefami jego podwładnych. Liga Demonów zaczyna się od intensywnego treningu, chociaż jeszcze nie dołączyła do świata zewnętrznego.

Opowieści o demonach i bogach rozdział 355 data premiery

Tales Of Demons-And-Gods Rozdział 355 ukaże się 22 listopada 2021 roku. Liga Demonów stała się popularna i potężna oraz przyciągnęła uwagę wielu ludzi. Po miesiącu Nie Li dowiedział się o istnieniu Ligi Yin, a Gu Bei o tym, a Gu Bei ujawnia, czego dowiedział się o Lidze Yin i że wyrzucą Ligę Demonów, jeśli wejdą do świata zewnętrznego. Przyjrzyjmy się oficjalnym szczegółom rozdziału 355 Opowieści o demonach i bogach.

Przeczytaj Opowieści o demonach i bogach-Rozdział 355 online — surowe szczegóły

Będziesz mógł przeczytać Tales Of Demons-And-Gods Rozdział 355 online na różnych stronach internetowych. Gu Bei ujawnia również, że pochodzi z klanu Yi. Mówią też o Gu Heng, a Gu Bei nie chce, żeby Gu Heng się pojawił. Później Nie Li i Li Xingyun odwiedzili świat zewnętrzny. Zobaczyli jezioro płonącego bóstwa deszczu i rozmawiali o nim. Spoilery do Tales Of Demons And Gods-Chapter 355 pojawią się w weekend, ale nie ma możliwości zaakceptowania oficjalnej strony. Spotkajmy się, kiedy Tales Of Demons And- Gods-Chapter 355 zostanie wydany.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up