Boruto Naruto Next Generations Rozdział 61: Spoilery i zapowiedź

21/07/2021 06:55

Historia wykraczająca poza tajemnicę Karmy nie została jeszcze rozwiązana, ponieważ Code chce pomścić śmierć swojego mistrza, którego uważał za swojego Boga. Dowiemy się więcej o życiu shinobi i ścieżce ninja w niedawnym rozwoju Boruto Naruto Next Generations. Code i Eida rozmawiają o swoich planach i pojawia się dziwny chłopiec o imieniu Daemon. Daemon bawi się Code, a Eida przypomina Daemonowi, żeby miał maniery. Daemon szydzi Code, by zajął się Eidą. Code jest świadkiem mocy Daemona, gdy miażdży przechodzącego faceta. Rozdział zaczyna się od przykucającego Daemona z jedną ręką na policzku. Tytuł rozdziału to „Miejsce do przynależności”.

Shikamaru i inni Shinobi szukają wskazówek w Kodeksie. Shikamaru ujawnia, że ​​Kod pojawia się tam, gdzie zostawił ślad i że może szukać Dziesięcioogoniastego. Shinobi z Shikamaru mówi, że inne wioski zgłaszają wiele śladów pazurów. Shikamaru martwi się, że chłopiec sprawia kłopoty pięciu wioskom. Rozmawiał z innymi Shinobi o Zewnętrznych Kara, ale nie dostali żadnych informacji. Shikamaru zdaje sobie sprawę, że ślady pazurów są tylko jego śladem. Oboje rozmawiali o pilnowaniu Naruto, Boruto, Sasuke, Amado i Kawakiego, ponieważ wróg ma z nimi niedokończone sprawy.

Kawaki siedzi sam i zastanawia się nad czymś, a Sumire kontynuuje rozmowę z Amado. Sumire pyta Amado, co zamierza zrobić z Kawakim, gdy przywróci Karmę Kawakiego. Amado odpowiada, że ​​niczego nie ukrywa, i że on i Kawaki dojdą do porozumienia. Amado mówi, że wie, że Sumire w niego wątpi, ale zamierza skrzywdzić Konohę. Sumire widzi pojemnik i prosi Amado, który każe jej odejść, ponieważ jest zajęty.

Boruto Naruto Next Generations Rozdział 60 Najważniejsze informacje Podsumowanie

Sumire zastanawia się, dlaczego Amado nie mówi o swoich doświadczeniach. Amado opowiedział o sprzęcie, który dzielił z Katatsuke i stworzył potężnego sojusznika dla Konohy. Sumire zastanawia się, o czym mówi potężny sojusznik Amado; Tymczasem Dameon dobrze się bawi, jeżdżąc na plecach Code. Code mówi Dameo, że przerwa się skończyła, a Dameon drwi z niego, mówiąc mu, że nie ma oporu. Code dzwoni do Eidy, aby porozmawiać z Dameonem, który nie może przestać grać.

Eida przypomina Code, że został najlepszym przyjacielem Dameona, a ona jest szczęśliwa. Dameon widzi starca, który ożywia Eidę i skacze mu na plecy. Stary idiota jest zbyt słaby, by go nieść i rozbija twarz o ziemię. Dameon beszta starego człowieka, którego spotyka po raz pierwszy, i zakochuje się. Stary człowiek szepcze, dlatego nienawidzi tego dziecka. Dameon jedzie na starym snocku, gdy czołgają się po ziemi.

Widzą ślady pazurów Code i zastanawiają się, co się dzieje. Dameon pyta Code, co się dzieje. Code odpowiada, że ​​to jego umiejętność i że może swobodnie poruszać się między śladami pazurów. Code postanawia zademonstrować ze starym mężczyzną. Zwabia starca do siebie za pomocą śladów pazurów. Dameon jest pod wrażeniem techniki Code. Stary idiota dziękuje Code za wyciągnięcie go z Dameona.

Całkowicie nowa moc

Code zauważa, że ​​Daemon posiada potężne moce i prosi go o wyjaśnienie. Eida wkracza i mówi Code, że nie mogą teraz ujawnić swojej karty atutowej. Code odpowiada, że ​​mogą mu zaufać. Eida pokazuje, że powiedział, że Dameon odzwierciedla ataki z przeszłości, mówiąc, że na razie Code komentuje, że Eida jest twardzielem, jeśli chodzi o sekrety. Eida przypomina Code, że nie znają się od dawna i że może wszystko od razu ujawnić.

Dameon zauważa, że ​​Code i Eida wciąż się kłócą i mówi, że następnym razem powie Code. W mieście Kawaki wchodzi do sklepu i widzi, jak obywatel plotkuje o nim. Boruto rozmawia z matką o Kawakim i zdaje sobie sprawę, że nie przyszedł na obiad. Lord Siódmy spotyka Kawakiego i mówi o tym, co go niepokoi. Kawaki powiedział, że w tym mieście nie ma dla niego miejsca i że lubi być blisko twarzy posągów Hokage. Kawaki mówił także o Jigen i o tym, że jest kłopotliwym nieznajomym.

Dwaj mężczyźni wracają do domu, a Kawaki otrzymuje przyjęcie powitalne. Boruto obdarował Kawakiego opaską Shinobi i powiedział mu, że zostanie pełnym Ninja. Kawaki zakłada opaskę i postanawia założyć ją na szyję. Trio idzie spać, a Naruto mówi Kawakiemu, że Konoha to miejsce, w którym wszyscy, w tym Kawaki, mogą wygodnie żyć, a jeśli nie, nie ma sensu, aby był Hokage. Obaj zasypiają, a Kawaki myśli o zdobyciu zupełnie nowej mocy, aby chronić wioskę i Lorda Siódmego. Kawaki uważa, że ​​plan Amado jest doskonały.

Boruto Naruto Next Generations Rozdział 61 Data premiery

Najnowsza data wydania rozdziału 61 Boruto Naruto Next Generations to 18 sierpnia 2021 r. Rozdziały Boruto Naruto Next Generations są dostępne w VIZ Media i Manga plus od Shueisha.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up