One Punch Man Sezon 3 Wiadomości

3 lata ago

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czym jest anime? Japończycy nazywają bajki „Anime”. Dlatego wszystkie filmy lub seriale animowane tworzone w Japonii noszą nazwę „Anime”. „One Punch Man” to anime, które od pierwszego sezonu stworzyło dużą rzeszę fanów. Jeśli jesteś fanem anime, śledź artykuł do końca, aby dowiedzieć się więcej o premierze trzeciego sezonu One punch man.

Anime szturmem podbija świat animacji. Fani anime często szukają programów anime zamiast zwykłych programów animowanych w telewizji lub na platformach internetowych.

Większość z tych japońskich kreskówek jest rysowana ręcznie, a następnie przekształcana w animacje komputerowe, dzięki czemu są wyraźne i atrakcyjne dla nie-rodzimych. Te animacje nie tylko wyglądają nietypowo, ale także zawierają niesamowite motywy, żywe kolory i żywe postacie, które sprawiają, że przyklejasz się do ekranu.

Teraz, gdy wiesz już wystarczająco dużo o „Anime”, czas zapoznać się z „One Punch Man”.

Wszystko o One Punch Man

Pierwszy sezon One Punch Man Shingo Natsume, z Makoto Furukawą w roli Saitamy. Japońska firma Madhouse wyprodukowała One Punch Man, którego postacie narysował Chikashi Kubota.

VIZ Media jest właścicielem praw do dystrybucji One Punch Man w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej i Oceanii, a także praw cyfrowych do One Punch Man w Stanach Zjednoczonych.

Niedługo potem ukazał się drugi sezon One-Punch Man. JC Staff został zatrudniony jako producent drugiego sezonu we wrześniu 2017 roku.

Prawa do drugiego sezonu nabyła firma Viz Media. Jest emitowany od kwietnia do lipca 2019 roku.

W listopadzie 2013 roku ujawniono, że wersja manga One-Punch Man sprzedała się w ponad 2,2 miliona egzemplarzy. Do maja 2014 r. wydrukowano 3,4 mln egzemplarzy. Manga miała 4,5 miliona egzemplarzy w obiegu od listopada 2014 roku. One-Punch Man sprzedał ponad 5,8 miliona egzemplarzy w sierpniu 2015 roku, według miesięcznej publikacji.

Do lipca 2017 r. wydrukowano 13 milionów egzemplarzy. Do 4 kwietnia 2018 roku manga zdołała wydrukować 15 milionów egzemplarzy. Yusuke Murata napisał na Twitterze w lipcu 2019 r., że One Punch Man sprzedał w sumie ponad 20 milionów egzemplarzy.

Fabuła

Przez większość swojego życia Saitama był zwykłym człowiekiem, aż pewnego dnia postanowił zostać bohaterem dla zabawy i pilnie pracował, aby stać się potężnym. Życie stawało się dla niego zbyt monotonne, ale kiedy stał się tak potężny, był w stanie zniszczyć swoich przeciwników jednym ciosem. Smutne jest jednak to, że przez całe życie nie był szanowany, ale po spotkaniu z cyborgiem Genosem i wspólnym wstąpieniu do Stowarzyszenia Bohaterów sprawy zaczynają przybierać intrygujący obrót.

Aby dowiedzieć się, co dokładnie wydarzyło się w programie, nadszedł czas, aby obejrzeć i cieszyć się nim.

Czy będzie 3 sezon One Punch Man?

Kiedy sezon 2 został wydany, wywołał wiele krytyki, co doprowadziło niektórych do obaw o anulowanie anime. Trzeci sezon serii Saitama nie został oficjalnie wznowiony. Ale na szczęście też nie został odwołany.

Nie ma jednak oficjalnego oświadczenia, czy One punch man zostanie przedłużone na następny sezon, czy nie. Musimy poczekać i zobaczyć, czy nadchodzi sezon One Punch Man.W Internecie pojawiły się spekulacje, że One Punch Man może zostać wydany pod koniec 2022 roku.

Koniec serii

One Punch Man jest prawdopodobnie jednym z najlepszych anime. Fani anime nie będą zawiedzeni One Punch Man.Najlepsze w tym anime jest to, że zostało dobrze przyjęte od pierwszego sezonu. Mam nadzieję, że jeden cios zostaje odnowiony. Na razie obejrzyj One Punch Man na Netflix.

Powiązane posty

Go up