One Piece Rozdział 1050 – data premiery

26/05/2022 05:36

One Piece Rozdział 1050 – data premiery

Epicka bitwa między Kaido i Luffym wreszcie się skończyła. To wygrana dla Wano! Oto wszystko, co musisz wiedzieć o One Piece Rozdział 1050!

Podsumowanie rozdziału 1049 w jednym kawałku

Gdy Luffy i Kaido ścierają się, Kaido gratuluje Luffy'emu walki o to, gdzie jest teraz. Jednak Kaido twierdzi, że nie może zmienić świata.

Rozdział przedstawia wiele retrospekcji z życia Kaido. W wieku dziesięciu lat jest już najsilniejszy w swoim królestwie.

Kraj Kaido nie wie, co z nim zrobić, więc planują umieścić go w Korpusie Piechoty Morskiej. Jednak Kaido kilka razy uciekł z Marines.

Kaido ostatecznie dołącza do Rock Pirates wraz z Białobrodym i Big Mom. Higurashi później opowiada Kaido, jak przez całą historię Moc rozwiązywała problemy ludzkości. Taki świat, jaki Kaido chce stworzyć, to taki, w którym wojna decyduje o wartości człowieka.

Podczas rozmowy z Kingiem, ten ostatni stwierdza, że ​​pragnienie Odena, by otworzyć Wano na świat, ma również pogodzić Joyboya. Teraz Yamato nadal motywuje Momonosuke, gdy stara się stworzyć Ogniste Chmury.

Raizo i Jimbei zaczynają lać wodę wokół zamku, aby ugasić pożar. Denjiro gratuluje Hiyori, że po tak długim czasie pozostała silna.

Chmury płomieni Kaido zniknęły, a wyspa zaczyna upadać. Kaido pyta Luffy'ego, jaki świat może stworzyć; Luffy mówi, że stworzy świat, w którym jego przyjaciele będą mogli jeść tyle, ile chcą. Momonosuke udaje się stworzyć chmury ognia.

Luffy zadaje Kaido ostateczny cios. Spadając z nieba, Kaido przypomina sobie rozmowę z Kingiem, w której mówi mu, że Joyboy to człowiek, który pojawi się, by go pokonać. Zarówno Kaido, jak i Luffy zostają znokautowani.

One Piece Rozdział 1050 – data premiery

One Piece Chapter 1050 zostanie wydany w niedzielę, 29 maja 2022 roku. Seria jest transmitowana na Viz i Manga Plus.

One Piece Rozdział 1050 Czas wydania

One Piece Chapter 1050 zostanie wydany w Japonii w poniedziałek 30 maja o północy. Rozdział będzie wyemitowany w niedzielę 29 maja w następujących godzinach:

Czas pacyficzny: 8 rano czasu PT
Czasu środkowego: 10:00 czasu CT
Czas wschodni: 11 rano ET
Czas w Wielkiej Brytanii: 16:00 GMT

Spoilery do One Piece rozdział 1050

Kopalnie Wano zaczynają się zapadać, powodując erupcję wulkanu pod Onigashimą. Kaido i Big Mom znajdują się w magmie pod Wano.

Nekomamushi jest tym, który ogłasza zwycięstwo Luffy'ego. Momonosuke mówi Zunesha, że ​​otworzy Wano, ale nie od razu.

Jest retrospekcja Toko i Yasuie, wyjaśniająca, jak Yasuie zjadł owoc SMILE, więc Toko nie musiałby się śmiać do siebie.

Powiązane posty

Go up