One Piece Rozdział 1048 – data premiery

03/05/2022 14:44

One Piece Rozdział 1048 – data premiery

Bitwa trwa, a Luffy i Kaido rozpoczynają nowe ataki. Czy Momonosuke zdoła uciec z wyspy na czas? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o One Piece Rozdział 1048!

Podsumowanie rozdziału 1048 w jednym kawałku

Yamato motywuje Momonosuke, mówiąc mu, że może stworzyć niezbędne Chmury Ognia. Momonosuke mówi, że nie może i przypomina sobie, że jego matka kazała mu cofnąć się w czasie z Kin'emonem i innymi.

Momonosuke płacze i mówi matce, że ona i Hiyori powinny z nim iść. Kin'emon przekonuje go, by wzmocnił swoje postanowienie, przypominając mu o zasadach samuraja.

Kaido jest rozbawiony, że Luffy może złapać piorun. Luffy rzuca piorunem w Kaido, ale Kaido unika tego i podejmuje odwet.

Kaido mówi, że same specjalne zdolności nie pozwolą ci zawładnąć światem. Uderza Luffy'ego i ujawnia, że ​​Roger nie miał mocy Diabelskiego Owocu. Mówi, że tylko Haki może być ponad wszystkim.

Po tym, jak Kaido ponownie uderza Luffy'ego, Luffy trzyma się Kaido. Kaido mówi mu, żeby puścił i nadal atakuje go.

Usopp, Hyogoro i inni samurajowie w One Piece, rozdział 1048
Kliknij, aby powiększyć

W Skull Dome Hyogoro i pozostali są wyczerpani. Jednak Hyogoro motywuje innych, mówiąc, że jeśli przeżyją, oznacza to, że Kaido wygrałby. Samuraje kibicują Luffy'emu, nie dbając o to, że zginą, jeśli to oznacza, że ​​Luffy pokona Kaido.

W piwnicy Usopp i pozostali zostają zalani wodą, gdy uciekają. Gdzie indziej Orochi zmienia się po uwolnieniu kamiennego gwoździa Morskiego Pryzmatu.

Podczas gdy Momonosuke wciąż próbuje powstrzymać Onigashimę przed awarią, Luffy woła go. Yamato i Momonosuke są zszokowani, widząc gigantyczną rękę Luffy'ego.

Luffy mówi, że w końcu położy temu kres, ale Onigashima jest w drodze. Mówi Momonosuke, żeby to przeniósł.

One Piece Rozdział 1048 – data premiery

One Piece Rozdział 1048 ukaże się w niedzielę 8 maja 2022 roku. Możesz przeczytać serię na Viz i Manga Plus.

One Piece, rozdział 1048, czas wydania

One Piece Chapter 1048 zostanie wydany w Japonii w poniedziałek 9 maja o północy. W zależności od strefy czasowej rozdział zostanie wydany zgodnie z następującym harmonogramem:

Czas pacyficzny: 8 rano czasu PT
Czasu środkowego: 10:00 czasu CT
Czas wschodni: 11 rano ET
Czas angielski: 16:00 GMT

Spoilery do One Piece rozdział 1048

Momonosuke próbuje przesunąć Onigashimę, żeby nie zderzył się z atakiem Luffy'ego. Tymczasem Kaido zmienia formę i staje się ognistym smokiem. Twoje ciało jest wysoce łatwopalne.

Luffy i Kaido atakują się nawzajem nowymi atakami. Scena rozgrywa się wewnątrz zamku, w którym przebywają samuraje.

Kawamatsu przypomina sobie wydarzenia, które nastąpiły po egzekucji Odena. W retrospekcji Kaido dowiaduje się, że Oden ma syna i próbuje go podnieść.

Rozdział opisuje, jak spłonął zamek Odena i jak daimyo z Wano sprzed 20 lat zebrali się, by walczyć z Orochi i Kaido. Jednak wszyscy zostali pokonani, a kraj upadł.

Scena wraca do teraźniejszości, a płonący Orochi próbuje zabrać ze sobą Komurasaki. Jednak pojawia się Denjiro i odcina mu głowę.

Życzenia mieszkańców Wano zanikają, a niektórzy z tych nadziei pragną śmierci Orochi lub uwolnienia z piekła, w którym się znaleźli.

Rozdział kończy się następstwami konfrontacji Luffy'ego z Kaido.

Powiązane posty

Go up