One Piece Rozdział 1050: Wyjaśnienie opóźnień i nowej daty wydania

18/05/2022 07:18

One Piece Rozdział 1050: Wyjaśnienie opóźnień i nowej daty wydania

Eiichiro Oda jest teraz bardzo bliski końca walki pomiędzy Luffym i Kaido. Widzieliśmy już, jak Zoro, Sanji, Kid i Law pokonują swoich przeciwników, a teraz manga opowiada o ostatecznej bitwie. Luffy kilka razy przegrał walkę z Kaido, ale ta walka pozwoliła mu dotrzeć do Gear 5. W tej nowej formie Luffy może przytłoczyć Kaido swoimi nowymi umiejętnościami.

W poprzednim rozdziale widzieliśmy, jak Kaido otrzymał potężne uderzenie od Luffy'ego, a teraz wszyscy chcą zobaczyć, czy Cesarz Morski naprawdę przegrał walkę. Mamy nadzieję, że uzyskamy odpowiedź w kolejnym rozdziale mangi.

Jeden kawałek, rozdział 1050, opóźniony

One Piece postępuje zgodnie z cotygodniowym harmonogramem wydań, więc społeczność spodziewa się, że rozdział 1050 zostanie wydany w niedzielę, 22 maja 2022 r. Jednak Eiichiro Oda ma w tym tygodniu przerwę, więc przeczytanie kolejnego rozdziału zajmie kolejny tydzień. Mangaka zwykle robi sobie przerwę po wydaniu kilku rozdziałów, więc ta niedawna przerwa pasuje do tego wzorca.

One Piece Rozdział 1050 Nowa data wydania

One Piece Chapter 1050 zostanie wydany na całym świecie w niedzielę, 29 maja 2022 roku. Dlatego będzie to ostatni rozdział One Piece w maju. Następny rozdział będzie dostępny do przeczytania o 8 rano czasu pacyficznego (czasu pacyficznego), a oto dokładny czas wydania dla różnych regionów:

Czas pacyficzny: 8 rano (29 maja)
czasu centralnego: 10:00 (29 maja)
Czas wschodni: 11:00 (29 maja)
Czas brytyjski: 16:00 (29 maja)
Czas europejski: 17:00 (29 maja)
Czas Indii: 20:30 (29 maja)

Będziesz mógł przeczytać One Piece Rozdział 1050 na Viz Media i Manga Plus, gdy nadejdzie w przyszły weekend. Obie platformy pozwalają cieszyć się trzema ostatnimi rozdziałami za darmo. Ale oczywiście musisz zdobyć członkostwo Shonen Jump, aby odblokować pozostałe rozdziały w Viz.

W tej chwili fani One Piece spodziewają się zobaczyć spoilery nowego rozdziału One Piece. Ale skoro manga jest zawieszona, będziemy musieli poczekać do 24 i 25 maja na ciekawe rewelacje.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up