One Piece Rozdział 1049 Surowe skany: Retrospekcja Kaido i Luffy's Dream World

14/05/2022 07:54

One Piece Rozdział 1049 Surowe skany: Retrospekcja Kaido i wymarzony świat Luffy'ego!

Po tygodniu wróciliśmy z surowymi skanami i spoilerami nowego rozdziału One Piece, którym jest 1049. Długie panowanie 20 lat w końcu dobiegło końca w rozdziale 1049 One Piece. Rozdział 1049 One Piece oznacza koniec kolejnej wielkiej podróży i daje wolność tym, którzy na nią tęsknili. Co więcej, długo oczekiwana retrospekcja Kaido jest tutaj i jest tak piękna, jak wyobrażali sobie fani. Cios, który przyniósł los samurajów i piratów, wylądował na Kaido i przyniósł nowy świt krainie Wano.

Więc bez zbędnych ceregieli przejdźmy do surowych skanów i sprawdźmy One Piece Rozdział 1049. Zanim przejdziemy dalej, ten post będzie zawierał spoilery do rozdziału, który nie został jeszcze wydany. Czytaj na własne ryzyko.

One Piece Rozdział 1049 Surowe skany

W ostatnim rozdziale gigantyczny cios Luffy'ego zwany „Bazrang Gun” (odnoszący się do małpiego boga Hanumana) wylądował na Kaido. Kaido zamierzał stawić czoła jego ciosowi w swojej nowej formie ognistego smoka. Nowy rozdział również zaczyna się tam, gdzie poprzedni rozdział się skończył, kiedy Kaido i Luffy'ego ścierają się z Haki. Gdy cios Luffy'ego zbliża się do Kaido, ten gratuluje Luffy'emu, że dotarł tak daleko. Jednak Kaido stwierdza również, że Luffy nigdy nie będzie w stanie zmienić świata. Następnie cofamy się 46 lat wstecz do narodu wódki, w którym Kaido mieszkał i prawdopodobnie się urodził.

Retrospekcja wskazuje, że nawet gdy Kaido miał dziesięć lat, był bestią. Ludziom trudno byłoby uwierzyć, że chociaż Kaido był młody, był potężny. Kaido zawsze nienawidził Rządu Światowego, a zwłaszcza Niebiańskich Smoków. Kaido był tak poza kontrolą, że jego kraj zaproponował mu wstąpienie do marynarki wojennej, ponieważ nie mogli sobie z tym poradzić. Jednak armia nigdy nie była w stanie wesprzeć Kaido. Kaido pozwolił się nawet schwytać, aby mógł jeść na statku marynarki wojennej. W wieku 13 lat Kaido zdobył 30 milionów jagód.

Kiedy miał 15 lat, został zwerbowany przez Białobrodego i Rocksa, aby stać się częścią Rocks Pirates. Po tym, jak Piraci Skały zostali pokonani w Dolinie Boga, sam kontynuował swoją drogę. Dziesięć lat później miał miejsce incydent w Dolinie Boga; Rządy Kaido nad Wano rozpoczęły się, gdy otoczyły go resztki klanu Kozumi. Kaido stwierdza, że ​​od tego momentu (prawdopodobnie po śmierci Rogera) wszystko będzie kręcić się wokół byłych członków Rock Pirates. Gdy jego retrospekcja dobiega końca, Kaido mówi Kingowi, że wie, kim jest Joy Boy.

samuraj i piraci

Panel wraca do Luffy'ego i Kaido, gdzie ich ataki wydają się jeszcze bardziej zderzać. Widzimy, jak członek CP0 ucieka z pola bitwy. Wygląda na to, że przeżył. Tymczasem przyjrzymy się wszystkim samurajom i piratom w Dolnym Zamku Onigashimy. Raizo i Jinbei pomagają wszystkim z wodą Zou, aby uratować ich przed płomieniami. Ponadto Momonosuke wciąż stara się przenieść Onigashimę i zapobiec jej rozbiciu się w Stolicy Kwiatów. Na drugim piętrze Onigashimy mamy panel Denjiro, który pociesza Hiyori za to, że tak wiele przeszła.

Jakiego świata chcesz?

Tytuł One Piece Chapter 1049 to „Świat, którego chcesz” i obraca się wokół tego, jak Kaido pyta Luffy'ego, jakiego świata chce. Luffy kontynuuje używanie Bazrang Gun i kontynuuje tłumienie Kaido. Kaido pyta Luffy'ego: "Jaki świat chcesz stworzyć?" Luffy uderza Kaido, który odpowiada: „Świat, w którym moi przyjaciele mogą jeść, co chcą”. Kaido upada i przypomina sobie rozmowę z Kingiem. Mówi Kingowi: „Joy Boy to człowiek, który może mnie kiedyś pokonać!”

Onigashima z powodzeniem ląduje po stronie Stolicy Kwiatów, z Momo dyszącą obok niego, a Luffy traci przytomność. To oznacza koniec One Piece Rozdział 1049. Niestety, One Piece zostanie zawieszone w przyszłym tygodniu, a fani będą musieli trochę dłużej poczekać na One Piece Rozdział 1050.

Gdzie czytać rozdział 1049 One Piece?

Rozdział One Piece ukaże się w niedzielę 15 maja 2022 roku. Po jego wydaniu będzie można go przeczytać na stronach Viz i Mangaplus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up