One Piece Rozdział 1042 Data premiery, Spoilery: Ostatni bastion Luffy'ego, Kaido

01/03/2022 14:20

One Piece Rozdział 1042 Data premiery, Spoilery: Ostatni bastion Luffy'ego, Kaido

One Piece Rozdział 1042 może w końcu zakończyć walkę pomiędzy Luffym i Kaido. Przywódca Piratów Słomkowego Kapelusza mógł użyć swojej umiejętności Gear Four, by pokonać najsilniejsze stworzenie na świecie.

Sugerowano, że trzeci akt obecnego łuku może zakończyć się zakończeniem długiej walki Luffy'ego i Kaido. Eiichiro Oda nie wydaje się już rozbijać tego konkretnego fabuły na schematy.

Z tego, co widzimy, podziel tę historię na mniejsze części, aby łatwiej było ją zrozumieć. Mając to na uwadze, następny rozdział mógłby skupiać się głównie na wielkiej walce pomiędzy Luffym a Kaido.

Obaj nadal walczą na dachu i robią to jak równy z równym, co zmienia bieg gry, ale wspomnienia z przeszłości odbijają się na bestii.

Po tym wszystkim, przez co przeszli, Kaido jest smutny, że Big Mama została pokonana. To sprawia, że ​​walczy z Luffym jeszcze trudniej i ostatecznie go pokonuje.

Z drugiej strony Luffy użył Gear Four Snakeman do walki i nowego ruchu o nazwie Hydra, aby dać z siebie wszystko. Jest teraz zdesperowany, by pokonać Kaido, a w One Piece, rozdział 1042, może w końcu tak się stać.

Tymczasem IBTimes ujawnił, że fani tworzą teraz własne teorie, dlaczego rząd światowy chce śmierci Luffy'ego. Niektórzy twierdzą, że Gorousei boi się przebudzenia Diabelskiego Owocu Luffy'ego.

Chociaż fani jeszcze nie widzieli jego mocy, uważa się, że ma niezwykłe moce, dlatego rząd światowy nadaje mu inne imię, aby ukryć to, kim naprawdę jest. W rzeczywistości Pięciu Starszych woli śmierć Luffy'ego od pojmania Nico Robina, co tylko pokazuje ich strach przed bohaterem i jego mocą.

Jest pilne wezwanie do obalenia Luffy'ego, a zszokowana reakcja szefa CP-0 po usłyszeniu tego rozkazu pokazuje, że Gorousei podjął tę decyzję od razu. Oznacza to po prostu, że pokonanie Luffy'ego nie było częścią jego pierwotnego planu, co wyjaśnia jego obecność w Wano.

Czy fani zobaczą, jak to się dzieje w One Piece, rozdział 1042? Nikt nie wie, co będzie dalej, ale Law, Kidd i inni piraci z najgorszego pokolenia już przebudzili swój diabelski owoc podczas walki z Big Mom.

One Piece Rozdział 1042 Data wydania

Tak więc fani z niecierpliwością czekają, aż Luffy zrobi to samo. One Piece Rozdział 1042 ma ukazać się w niedzielę, 6 marca.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up