One Piece Rozdział 1036 rozpoczyna bitwę Luffy'ego i Kaido

27/12/2021 11:35

One Piece Rozdział 1036 rozpoczyna bitwę Luffy'ego i Kaido

Aktualizacje One Piece Rozdział 1036: One Piece Rozdział 1036 spoilery serii zarządzania zostały wydane w zeszłym tygodniu. Oznacza to, że prawdziwi fani tej długo oczekiwanej serii będą musieli poczekać na kolejny rozdział.

Fani podzielili się swoimi spekulacjami i spoilerami na temat serii. Niektóre były śmieszne, ale inne były ciekawsze. Popularne spoilery ujawniają, że jednoczęściowy rozdział 1036 zadebiutuje jako nowy zespół Luffy'ego. To niespodzianka, ponieważ wierzono, że Kairo do tej pory go pokonał.

Fani przesłali nawet filmik pokazujący kolejny rozdział. Twierdzi, że Luffy użyje nowego sprzętu do pokonania Kairo. Te spoilery zostaną ujawnione, ale najpierw zobaczymy, jak śmieszne są te posty fanów.

Cała praktyka Luffy'ego odbywała się na początku na Rusukainie. Rayleigh i rozwój Rusukainy. Człowiek odbicia został użyty przeciwko Doflamingo, podczas gdy człowiek węża został użyty przeciwko Katakuri. Luffy był w stanie walczyć z Kairo podczas Dressrossy lub Sagi Czterech Cesarzy.

Wszystko o jednym kawałku, rozdział 1036

Luffy nie miał nikogo, kto mógłby trenować lub testować nową formę. Gdyby załoga Słomkowego Kapelusza miała więcej czasu, Dressrosa, Wholecake Island i Luffy poszliby na trening. Opowieść jest surowa, a momentami kompletnie absurdalna.

Film nakręcony przez fanów twierdzi, że Sanji spotyka się z Zoro. Tego wszystkiego nie można było zobaczyć w rozdziale 1035. Jednak Sanji wciąż mógł być widoczny gołym okiem lub twierdzić, że wyczerpał się walcząc z królową.

Fani z niecierpliwością czekają na rozdział 1036 One Piece. Spoilery można znaleźć spontanicznie. Niestety spoilery będą kontynuowane do czasu wydania One Piece Rozdział 1036.

Powiązane posty

Go up