One Piece Rozdział 1048 Spoilery, czytanie, data wydania

07/05/2022 06:29

One Piece Rozdział 1048 Spoilery, przecieki, data premiery.

Wiele osób lubi czytać mangę i jest podekscytowanych nowościami w tym gatunku. Od ostatniego rozdziału minęło trochę czasu, ale historia toczy się dalej. Teraz, gdy Luffy ma Gear 5, jest gotowy do walki z Kaido! W toczącym się konflikcie między Luffym a Kaido końca nie widać. Po tym, jak Kaido przyznał, że Roger nie jest fanem diabelskiego owocu, fani One Piece z niecierpliwością czekają na kolejny rozdział. Oto wszystko, co chcesz wiedzieć o One Piece, rozdział 1048, w tym daty wydania i instrukcje.

Festiwal ognia to wprowadzenie papierowych lampionów. Jeśli Luffy pokona Kaidou, to co się stanie jest oczywiste. Dopóki Luffy zwycięża, samuraj Skull Dome wie, że Wano Country będzie wolny. Orochi był w stanie przekształcić się w zwierzęcą formę, gdy wibracje usunęły paznokieć Seastone'a.

One Piece Chapter 1048 ukaże się w następujących terminach i miejscach

8 maja 2022 r. o godzinie 12:00 JST zostanie wydany. Złoty Tydzień, który w Japonii trwa cały tydzień, jest okazją dla pracowników do spędzenia większej ilości czasu z rodzinami. Z tego powodu program nie będzie emitowany w tym tygodniu.
Jak wiecie, magazyn Shueisha Weekly Shonen Jump publikuje One Piece, który wychodzi w niedziele. W piątek oryginalne skany będą po raz pierwszy dostępne publicznie.

Data wydania

Niedziela, 9:00 czasu pacyficznego.
Niedziela o godzinie 11:00 czasu centralnego (UTC).
Niedziela południe czasu wschodniego
Niedziela o 17:00 czasu brytyjskiego

One Piece Rozdział 1048 Surowe skany i wycieki

Na razie nie ma dostępnych surowych skanów jednego kawałka rozdziału 1048. Surowe skany są zwykle publikowane w czwartki lub piątki. Dodamy go do tej strony, gdy tylko otrzymamy surowe skany. Z drugiej strony, One Piece zajmie tylko kilka godzin, jak wiadomo. Wszystko zaczyna się od wydania skanów Japonii. Aby były dostępne online, tłumacze z całego świata tłumaczą je i umieszczają online.

Podsumowanie ostatniego rozdziału.

Yamato chce, aby Momonosuke zrobił to, co mu każe, ale Momonosuke twierdzi, że jest to trudniejsze, niż się wydaje. W dniu, w którym matka kazała mu wyruszyć w przyszłość, zostawiając wszystko za sobą, pamięta dzień, w którym zniszczono jego dom. Jeśli popełnisz wielki błąd w Wano Country, musisz zrezygnować z życia, żebym nie mógł rzucić wyzwania mojej matce. Luffy używa nowej techniki zwanej Gomu Gomu no Thunderbolt. W kierunku szczytu konstrukcji wystrzeliwuje piorun w Kaïdo.

Ten unika go i używa Hassaikai, aby go znokautować. Luffy łapie kolejną belkę i odwraca się w stronę Kaidou z jedną nogą wyciągniętą do przodu. Kin'emon stwierdza, że ​​nie jest już spadkobiercą Odena, ponieważ Oden nie żyje. Przez łzy Kin'emon błaga Momonosuke, by oszczędził mu hańby śmierci w ogniu i pozwolił mu ponownie walczyć. Momonosuke niechętnie zdecydował się zostawić matkę, pomimo jej protestów przeciwnych.

Dziś Momonosuke odkrył swoją wewnętrzną moc i jest przekonany, że jego matka nigdy mu nie wybaczy, jeśli teraz się podda. Nadal próbuje zapobiec zawaleniu się wyspy.

Gdzie mogę znaleźć bezpłatne książki online?

Istnieją dwie opcje czytania One Piece online: strona VIZ lub strona manga Shueishy, ​​Mangaplus. Na Androida i iOS możesz pobrać aplikację ShonenJump firmy VIZ lub oficjalną aplikację Mangaplus. To wszystko, co możesz teraz zrobić. Możesz poczekać, aż Viz lub lokalny wydawca wyda fizyczną kopię książki. Jeśli chcesz okazać wdzięczność za pracę i wysiłek włożony w historię, zachęcamy do czytania nowych rozdziałów z legalnych źródeł, a nie z nielegalnych i nieautoryzowanych stron.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up