One Piece Rozdział 1048 Spoilery drażnią formę Ognistego Smoka Kaido

03/05/2022 13:43

One Piece Rozdział 1048 Spoilery dokucza postaci Ognistego Smoka Kaido

Eiichiro Oda przekazał nam niektóre z najbardziej znanych rozdziałów One Piece w 2022 roku. Społeczność nie przestaje myśleć o 5 Gear Luffy i umiejętnościach towarzyszących temu nowemu poziomowi. Kapitan Słomkowego Kapelusza nie jest jeszcze gotowy, by dać się pokonać Kaido. Luffy uwalnia swoją gigantyczną postać, aby pokonać przeciwnika; Błyskawica jest nawet wykorzystywana w walce, która była tematem dyskusji społeczności przez kilka tygodni. Następnie w ostatnim rozdziale Luffy stworzył wielką pięść, aby zniszczyć całą wyspę. Pięść Luffy'ego nie jest daleka od dosięgnięcia Kaido, ale jest mały problem.

Wygląda na to, że Luffy jest gotowy do przejścia przez Kaido Onigashima. Dlatego atak mógł bardzo dobrze zniszczyć wyspę, zabijając na niej kilka osób. Luffy doskonale zdaje sobie sprawę z sytuacji, więc poprosił Momonosuke o opuszczenie wyspy. Jednak Momo nie jest pewna, jak to zrobić, o co poprosił ją Luffy.

Jednoczęściowe przegrody z rozdziału 1048 są wyłączone

Na szczegółowe spoilery dotyczące nadchodzącego rozdziału One Piece będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. Jednak wyciekły rozdział w 1048 pojawił się w Internecie. Te spoilery wskazują, że Momonosuke będzie nadal naciskał na Onigashimę, aby zapobiec atakowi Luffy'ego na wyspę.

Wygląda również na to, że Kaido przeżyje nowy atak Luffy'ego, ponieważ władca mórz wprowadzi swoją nową formę "Ognistego Smoka". W swojej nowej formie Kaido stopi róg Onigashimy po prostu go dotykając. Aby kontynuować walkę, Luffy rozpoczyna swój nowy atak o nazwie „Monkey God Gun”, a Kaido odpowiada swoim „Shoryu: Kaen Hakke”.

Co ciekawe, okładka kolejnego rozdziału i Ichiji potwierdza, że ​​Reiju są intruzami. Podobnie jak w poprzednim rozdziale, zobaczymy małe retrospekcje w rozdziale 1048 wokół Momo. Retrospekcja zabierze nas 20 lat wstecz, kiedy Kaido dowie się o istnieniu syna Odena. Członkowie gangu Daimyo Wanokuni, którzy spotkali Yamato w jaskini, idą walczyć z Kaido i Orochi, ale zostają pokonani. Potem cały kraj upadnie.

Mówiąc o Momonosuke, syn Odena spróbuje stworzyć chmury ognia w teraźniejszości. Wreszcie spoilery ujawniają również, że Denjiro, jeden z byłych Dziewięciu Czerwonych Szabli, powróci w rozdziale 1048. Zacznie z wciąż płonącym Orochi i odetnie głowę Denjiro Orochi, co zszokuje fanów.

Oczywiście nie potwierdza to, czy Orochi rzeczywiście umrze w następnym rozdziale, ale z pewnością byłoby interesujące zobaczyć, jak Denjiro powraca do mangi po prawie roku. Wreszcie rozdział kończy się, gdy Luffy i Kaido przygotowują się do stawienia czoła wzajemnym atakom.

To są jedyne spoilery z rozdziału 1048, które do tej pory się pojawiły. Oczywiście te przecieki nie dają nam pełnego doświadczenia z rozdziału, więc koniecznie sprawdź następny odcinek, kiedy zostanie oficjalnie wydany w tym tygodniu.

Powiązane posty

Go up