One Piece Rozdział 1036 Data i godzina wydania, spoilery, podgląd, przeczytaj szczegóły online

25/12/2021 13:45

Właśnie tutaj dzielimy się z Wami kilkoma interesującymi informacjami: Rozdział 1036 z 1 niedługo zostanie opublikowany. Jak wiemy, wszyscy fani byli na to przygotowani. Jest to kolekcja dobrze znana szerokiej publiczności, która uwielbia oglądać tę kolekcję, ponieważ jest niezwykle zabawna. Shonen Bounce z Shueishy wprowadził niedawno przerwę, więc data premiery rozdziału została przesunięta.

Ale teraz, kiedy się zmieniły, następny rozdział prawdopodobnie rozpocznie się tydzień po dacie napisania. Właśnie tutaj przedstawiamy wszystkie główne punkty dotyczące tego artykułu. Wszyscy wiemy, że ludzie byli gotowi na jego wydanie. Omówmy więc wszystkie szczegóły.

Data premiery One Piece Rozdział 1036

Według krytyków oficjalną zapowiedzią jest One Piece Chapter 1036, który zostanie wydany 4 stycznia 2022 roku. Będzie to data premiery, jeśli nieprzewidziane warunki nie opóźnią procesu. Artysta mangi zrobił sobie przerwę, a jego samopoczucie stało się tematem dyskusji wśród fanów One Piece.

Eiichiro Oda śpi około trzech godzin dziennie, na dłuższą metę ma to wpływ na jego samopoczucie. Jest to stały powód, dla którego kolekcja została do tej pory wycofana. One Piece będzie prawdopodobnie dostępne do nauki bez wydawania ani grosza na Vizz, ostatnie trzy rozdziały prawdopodobnie również będą dostępne. Jednak obserwujący będą musieli zapłacić miesięczny abonament, aby otrzymać pierwszy rozdział.

Czas odlotu jest zupełnie inny w zależności od lokalizacji: 2:00 rano czasu standardowego Japonii 4 stycznia 2022 r., Czas standardowy Indii to 22:30 czasu pacyficznego standardowego to 10:30. Obserwatorzy muszą poczekać dwa dni przed datą premiery, aby uniknąć spoilerów . Zwykle w tym momencie pobierane są nieprzetworzone skany. Po skanowaniu bez gotowania przetłumaczone skany prawdopodobnie zostaną pobrane w ciągu kilku godzin.

Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1036

Jeśli mówimy o jego historii, to rozdział 1035 One Piece ma być bitwą między królem Raronoą a ​​Zoro, prawą ręką Kaido. On i Sanji powinni uderzyć królową, wyciągając ją z Onigashimy. Precedens chronił Chuji i dał go niektórym.

Przejścia do konfliktu między Zoro a Kingiem. Dowiedz się o wytrzymałości króla i jego interakcji ze skrzydłami na jego plecach. King zdejmie swoje maski i po raz pierwszy odsłoni przed widzami swoją twarz. To będzie jeszcze bardziej fascynujące i zabawne. Obserwujący są na to od dawna. Nadszedł czas, to jest szczyt wytrzymałości eksperta. Obserwatorzy są ciekawi tego rozdziału Obserwatorzy One Piece. Czekajcie na więcej aktualizacji.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up