One Piece Rozdział 1040 Spoilery, surowe skany, data premiery, fabuła

11/02/2022 15:56

One Piece Rozdział 1040 Spoilery, surowe skany, data premiery, fabuła

Podsumowując One Piece, dowiadujemy się, że Momonosuke obudził głos wołający jego imię. W tym pełnym akcji rozdziale Kid i Charlotte Linlin toczą zaciekłą walkę. Chociaż obie strony zaangażowały się w brutalną walkę, Kid i Law zwyciężyli. Jednak tylko czas pokaże, czy jakikolwiek wojownik wyjdzie z tej walki zwycięsko.

One Piece Rozdział 1040 – data premiery

Teraz, gdy ten punkt jest rozstrzygnięty, możemy przejść do rozdziału 1040, który z pewnością będzie zawierał spoilery. W niedzielę 13 lutego 2022 roku na całym świecie zostanie wydany rozdział 1040 One Piece zatytułowany „Słowa, które nie mają wpływu na nowe pokolenie”. One Piece Manga Eiichiro Oda rozdział 1040 jest dostępna online na Viz i Manga Plus dla każdego, kto chce ją przeczytać.
Rozdział ukaże się po raz pierwszy w Japonii o godzinie 12:01 czasu lokalnego. Ponadto daty premiery One Piece Chapter 1040 będą się różnić dla fanów na całym świecie.

Standardowy czas pacyficzny: 7:00 rano
Popołudnie: 9:00 czasu centralnego
Standardowy czas wschodni: 10:00
15:00 Wielka Brytania
4-przeszłość (europejski)

Czas wieczorny w Indiach

Koniecznie sprawdź tutaj daty wydania dla miłośników mangi w innych krajach na całym świecie.

Kiedy ukaże się One Piece Rozdział 1040? (Spoilery)

Wiemy już, co wydarzy się w One Piece Chapter 1040 dzięki internetowym przeciekom wydarzeń z nadchodzącego rozdziału. Walka między Kid, Law i Big Mom trwa nadal, ponieważ Charlotte Linlin stosuje zasadę „żyj lub niewolnij”, aby skrócić życie każdemu, kto stanie jej na drodze. Tymczasem Big Mom nie zdaje sobie sprawy z tego, jak życie lub niewolnictwo wpływa na Kid i Law.

Tymczasem Law zatrzymuje Linlina swoją techniką „R Room: Silence”, techniką, którą zaadaptował z mocy Nagi Nagi No Mi. Podłoga pod Big Mom zapada się, a Big Mom upada, gdy Kid nadal do niej strzela. Zamarznięta bomba eksplodowała, gdy Wielka Mama przypadkowo w nią uderzyła podczas upadku. Idąc z wyspy, Big Mom zastanawia się, dlaczego Gol D. Roger nie powiedział jej o istnieniu One Piece i jego lokalizacji.

Widzimy również Big Mom i bomby wpadające przez dziurę spowodowaną ciosem Lawa w Wanokuni pod koniec rozdziału 1040 One Piece. - Cholerny dzieciak i prawo, myślisz, że tak łatwo umrę? krzyczy, gdy zjeżdża po szybie. Według naszego narratora zwycięstwo Kid and Law jest zatem zapewnione.

Powiązane posty

Go up