One Piece Rozdział 1040 – data premiery, spoilery, gdzie oglądać

01/02/2022 18:32

One Piece Rozdział 1040 – data premiery, spoilery, gdzie oglądać

Data premiery One Piece Chapter 1040 jest już znana. Ta seria przyciągnęła wielu widzów na całym świecie, co również rodzi wiele plotek i jest bardzo ciekawa historii innych rozdziałów. Jaka jest data wydania rozdziału 1040? Jaka jest historia rozdziału 1040?

Jesteśmy tutaj ze wszystkimi informacjami na temat tej japońskiej serii anime, które musisz znać, zebranymi poniżej, takimi jak data wydania One Piece rozdział 1040, gdzie oglądać online i wiele więcej. Zostań z nami do końca tego artykułu.

Ujawniono datę i godzinę premiery One Piece Rozdział 1040.

1040. rozdział sezonu zatytułowany One Piece zostanie wydany 6 lutego 2022 roku. Pierwotna data premiery pierwszego sezonu to 22 lipca 1997 roku. Tak, ten japoński serial telewizyjny był kochany przez większość ludzi od dawna. Moment, w którym obecny sezon to nie jedyny powód tej popularności, ale postać grana w tym serialu dramatycznym i poczucie, jak wypełniają swoją pełną przygód misję, nadają fanom inny klimat.

Fani są bardzo ciekawi „co wydarzy się w kolejnych rozdziałach”. Tak więc w końcu nadchodzi data premiery One Piece Chapter 1040 i będzie to założenie 6 lutego 2022. Planowane daty nadchodzących rozdziałów są również wymienione wraz z czasem premiery w różnych strefach czasowych.

Odliczanie do jednego kawałka Rozdział 1040 – data premiery

Ogłoszono już datę premiery rozdziału 1040 One Piece i uruchomiono odliczanie. Wspomnieliśmy o dacie premiery, czyli 6 lutego 2022 roku. Dla fanów czekających na to wydanie rozpoczęło się odliczanie. Zatrzymuje się ósmy dzień od dzisiaj.

Jednoczęściowy rozdział 1040 zapowiedź
Nazwa sezonu One Piece
Numer rozdziału 1040
Gatunek Przygoda i Fantazja
Oryginalna data premiery One Piece: 22 lipca 1997 r
One Piece rozdział 1040 data premiery 6 lutego 2022 r
Odliczanie do daty premiery 05 dni

Gdzie zobaczyć datę premiery rozdziału 1040 One Piece?

Oficjalne platformy, na których można oglądać ten japoński serial dramatyczny One Piece, rozdział 1040 Data premiery, to Funimation, Crunchyroll i Anime Lab. Na tych platformach będą również dostępne napisy w języku angielskim. Aby oglądać, musisz subskrybować ich oficjalne platformy. Dzisiaj Internet dał wolność widzom, którzy mają również dostęp do dowolnych seriali za pośrednictwem różnych platform internetowych z dowolnego miejsca i o każdej porze. Dostępność tych seriali dramatycznych na platformach internetowych różni się w zależności od regionu, dlatego w artykule wspomnieliśmy również o harmonogramie dotyczącym krajów powyżej.

Czekajcie na odliczanie do daty premiery ulubionej gry One Piece Rozdział 1040 już się rozpoczęło, a do premiery pozostało tylko 8 dni.

Wszyscy wiemy, że od 1997 roku istnieją lokale nieprzerwanie co tydzień i do tej pory zbiór rozdziałów powiększył się o dziewięćdziesiąt osiem tomów. Zrozumiałe, że jest zaskoczony, ale już niedługo minie stulecie w serii tomów z tej serii.

Wniosek: data premiery rozdziału 1040 One Piece

Mam nadzieję, że czekacie na wszystkie informacje o tym japońskim serialu telewizyjnym One Piece, rozdział 1040, data premiery, który został zebrany w naszym poprzednim artykule. Odliczanie tej historii zakończy się za zaledwie 05 dni.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up