One Piece Rozdział 1035: Jaki jest los skrzydeł króla piratów?

10/12/2021 09:39

One Piece Rozdział 1035: Jaki jest los skrzydeł króla piratów?

Gdy One Piece Rozdział 1035 jest tuż za rogiem, pojawiło się wiele rozmów na temat ról Zoro i Sanjiego. Udostępniliśmy już kilka spoilerów do mangi One Piece 1035. W tym poście przedstawiamy kilka nowych szczegółów.

Wings of the Future Król Piratów walczy z dwoma najgroźniejszymi piratami z grupy Piratów Bestii i stara się ich zdominować. Sanji i Zoro byli postaciami w konflikcie. Oboje mają różne osobowości.

Jednak jedna rzecz, która pozostaje niezmienna dla obu z nich, to ich lojalność wobec kapitana. Ale gdzie idą z obecnym rozwojem historii? Omówimy to na poniższym blogu.

Rola Zoro w Słomkowym Kapeluszu

Kiedy Zoro po raz pierwszy dołączył do Luffy'ego, dał jasno do zrozumienia, że ​​jeśli bycie piratem utrudnia jego marzenie o zostaniu najlepszym szermierzem, nie miałby nic przeciwko zabiciu Luffy'ego. Wiele lat później jest gotowy poświęcić swój ostateczny cel, aby uratować życie kapitana.

Rozwój postaci Zoro był interesujący. Od pierwszej walki z Mihawkiem do momentu, gdy poprosił swojego największego wroga o szkolenie go, bardzo się zmienił i nie bez powodu. Pokazuje głębię jego lojalności wobec Luffy'ego, ale jak daleko jest gotów się posunąć?

Zawsze wiedzieliśmy, że Zoro był wicekapitanem Słomkowego Kapelusza i od czasu do czasu wykonywał tę rolę sprawiedliwie. Ale gdzie dokładnie kończy się jego rola, gdy Luffy znajdzie One Piece i zostanie Królem Piratów? Cóż, to jest pytanie do przemyślenia.

Rola Sanjiego w Słomkowym Kapeluszu

Ulubiony zboczeniec wszystkich, Sanji, dołączył do Słomkowego Kapelusza jako piąty członek, ale jego lojalność wobec Luffy'ego jest niewątpliwa. Wątek Cake Island pokazuje, jak bardzo Sanji troszczy się o Luffy'ego. Jest gotów poświęcić własne życie, aby zapewnić bezpieczeństwo członkom załogi.

Nawet w ostatnich wydarzeniach pokazał, że jest gotowy zamienić się w potwora, jeśli Luffy będzie potrzebował jego pomocy w ten sposób. Jest gotów zrobić wszystko dla swojego kapitana i czegokolwiek od niego zażąda. Razem z Zoro pokazywał od czasu do czasu, że jest niezawodną lewą ręką Luffy'ego.

W miarę rozwoju historii pierwotny cel Sanjiego, jakim było znalezienie All Blue, zanika. Wygląda na to, że nie jest pewien swojego ostatecznego celu i po prostu chce pomóc Luffy'emu i jego kolegom z drużyny. Podobnie jak w przypadku Zoro, można spekulować, co się stanie, gdy Słomkowy Kapelusz osiągnie swój cel.

Czy Sanji ma umrzeć?

Fanom Sanjiego może się to nie podobać, ale Oda stworzył wiele historii, w których wspomina o śmierci Sanjiego. Najnowsza to ta, w której sam Sanji mówi Zoro, by go wykończył, jeśli coś pójdzie nie tak. Ze wszystkich Słomkowych Kapeluszy Sanji jest najmniej zainteresowany realizacją swojego ostatecznego celu, więc jego śmierć miałaby sens.

Choć ta myśl jest przerażająca, może się spełnić dość szybko, nawet po zakończeniu łuku Wano. Oczywiście pojawi się pytanie, kto ugotuje wszystkie posiłki Słomkowego Kapelusza, jeśli nie Sanji. Mamy nadzieję, że Sanji pozostanie Słomianym Kapeluszem do końca serii i nie pada ofiarą śmierci.

One Piece Rozdział 1035 Data i godzina wydania

Manga One Piece jest dostępna do czytania w mediach Viz i Mangaplus. Oto data i godzina wydania One Piece Rozdział 1035.

Japonia - 01:00, 19 grudnia
Indie – 21:30, 19 grudnia
USA / Kanada - 10:00, 19 grudnia
Wielka Brytania - 16:00, 19 grudnia
CES (Europa) - 19 grudnia, 17:00

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up