One Piece Rozdział 1029 przełożony i potwierdzona nowa data premiery

16/10/2021 12:31

One Piece Rozdział 1029 przełożony i potwierdzona nowa data premiery

Fani mangi One Piece z niecierpliwością czekają na oficjalną premierę rozdziału 1029. Oto wszystko, co wiemy o harmonogramie wydań następnego rozdziału.

One Piece Eiichiro Ody to jedna z najstarszych mang wszech czasów. Jednak autor niedawno potwierdził, że historia mangi weszła w fazę końcową. Nic więc dziwnego, że sytuacje stają się bardziej intensywne dla każdej postaci.

W poprzednim rozdziale widzieliśmy, że Onigashima zbliża się do stolicy kwiatów. Z jednej strony Yamato próbuje zniszczyć wszystkie materiały wybuchowe w swojej zwierzęcej postaci. Z drugiej strony Sanji zaczyna pokazywać swoje nowe moce i zastanawia się, czy zmienia się w potwora. Teraz wszyscy chcą zobaczyć, jak sprawy potoczą się dla Sanjiego w następnym rozdziale mangi.

One Piece rozdział 1029 przełożenie

W zeszłotygodniowym wydaniu Shonen Jump twórcy potwierdzili, że manga One Piece zrobi w tym tygodniu przerwę. Po przepracowaniu niektórych rozdziałów Eiichiro Oda zwykle bierze tydzień wolnego, aby zadbać o swoje zdrowie. I zgodnie z zapowiedzią jest to dokładny powód, dla którego rozdział 1029 mangi został opóźniony. Dobrą wiadomością jest jednak to, że dokładnie wiemy, kiedy manga powróci z nowym rozdziałem.

Kiedy ukaże się rozdział 1029 One Piece?

W chwili pisania tego tekstu, wydanie One Piece Chapter 1029 jest potwierdzone na przyszły tydzień, niedzielę, 24 października 2021.

Możesz przeczytać poprzednie rozdziały i nowe rozdziały One Piece na Viz Media. Ponadto platforma potwierdziła poprzednią datę premiery na swojej stronie internetowej, więc nie musisz się martwić o ewentualne opóźnienie rozdziału.

godzina odjazdu

Rozdział 1029 zostanie wydany o północy czasu japońskiego (JST) w Japonii. Jednak Viz Media generalnie aktualizuje platformę o nowe odcinki One Piece o 9 rano PDT.

Należy pamiętać, że godzina wyjazdu może się różnić w zależności od regionu. Oto czas wydania rozdziału 1029 dla tych regionów:

Czas pacyficzny: 9:00 M.
czasu centralnego: 11:00 M.
Czas wschodni: 12:00 pm
Czas brytyjski: 17:00
Czas europejski: 18:00

Czy są spoilery do rozdziału 1029 One Piece?

Niestety, w chwili pisania tego tekstu nie ma żadnych spoilerów dla rozdziału 1029. Spoilery nowych rozdziałów pojawiają się zwykle na kilka dni przed oficjalną premierą. Można więc spodziewać się, że przecieki pojawią się w Internecie w przyszłym tygodniu.

Można jednak śmiało powiedzieć, że następny rozdział da nam lepsze wyobrażenie o nowo odkrytej mocy Sanjiego. I byłoby fascynujące zobaczyć Sanji zdominowanego przez królową w bitwie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up