My Hero Academia Rozdział 312: data wydania, godzina, miejsce czytania i spoilery

12/05/2021 09:05

Kłopoty Endeavour nigdy się nie kończą, ale mimo to robi wszystko, co w jego mocy, aby przywrócić spokój w mieście. Banici zostają uwolnieni i to Endeavour i jego koledzy muszą kontrolować sytuację. Jednak jest nieustannie nękany przez media z powodu swoich przeszłych działań.

Ludzie nadal protestują przeciwko bohaterom i na razie wydaje się, że nie będą mieli rozejmu. Z drugiej strony zabójca All for One zbliża się do Deku i ma zamiar rozpocząć walkę. Rozdział 312 My Hero Academia rozpocznie to spotkanie, gdy rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

My Hero Academia to popularna japońska manga publikowana w magazynie Weekly Shonen Jump. Z ponad 300 rozdziałami w serializacji historia opowiada o Izuku Midoriya, energicznym młodym człowieku, który marzy o zostaniu najsilniejszym bohaterem.

Jej ambicją jest ratowanie ludzi, a MHA opowiada o swoich postępach i zmaganiach, starając się spełnić to marzenie. Zbliża się data premiery kolejnego rozdziału, przeczytajcie poniżej i dowiedzcie się wszystkiego o kolejnej premierze BNHA.

Data wydania 312 rozdziału My Hero Academia

Datę wydania Boku No Hero Academia Chapter 312 ustalono na 16 maja 2021 r. Zostaje on opublikowany w japońskim magazynie Weekly Shonen Jump wraz z innymi popularnymi tytułami. Zapoznaj się z harmonogramem publikacji rozdziałów poniżej.

Japonia - 01:00, 17 maja
Indie - 16 maja, godz
USA / Kanada - 16 maja, godz. 10:00
Wielka Brytania - 16:00, 16 maja
CES (Europa) - 16 maja, godz

Gdzie przeczytać rozdział 312 My Hero Academia?

Po dacie premiery następny rozdział będzie dostępny cyfrowo na nośnikach Viz przez Shonen Jump z tłumaczeniami na język angielski. Istnieją również tłumaczenia nieoficjalne, ale nie polecamy ich.

Manga Więcej
Viz Media

Jakie są spoilery w 312 rozdziale My Hero Academia?

Surowe skany następnego rozdziału nie są dostępne w chwili pisania tego tekstu. Jednak biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się w poprzednim rozdziale, możesz spodziewać się, że coś się wydarzy. Zobaczmy je.

Izuku kontra Hitman

W ostatnim panelu ostatniego rozdziału Deku został ugodzony kulą wystrzeloną przez snajpera. Dowiadujemy się, że ta kobieta jest zabójcą wynajętym przez All for One do schwytania Deku. All for One szuka Deku, aby nabył One for All. Jego ciało jest w najgorszym stanie i potrzebuje Shigaraki, aby osiągnąć swój cel.

Nie mamy żadnych informacji na temat tego popełnionego ataku, ale wygląda na to, że jest to strzelec dalekiego zasięgu. Nie ma również potwierdzenia, czy ma rzadkość, czy nie. Być może rozdział 312 My Hero Academia zawiera odpowiedzi na te pytania.

Wszechmoc na ratunek

Monitorując Deku za pomocą swojego GPS, All Might stracił lokalizację Deku. All Might ma oko na Deku i na pewno nie chciałby, żeby znalazł się w niebezpiecznej sytuacji. Mógłby dołączyć do Deku i pomóc mu w walce z zabójcą.

My Hero Academia Rozdział 311 Szybkie podsumowanie

Ostatni rozdział, zatytułowany „Here We Go”, był kontynuacją mrocznych czasów, w obliczu których stało społeczeństwo. Zobaczmy, co wydarzyło się w ostatniej edycji My Hero Academia.

Walcz przeciwko ludziom

Endeavour jest zajęty sprzątaniem zbiegłych więźniów wraz z innymi bohaterami. Po drodze spotyka ludzi, którzy nadal protestują przeciwko bohaterom. Obwiniają Endeavour i innych za to, co dzieje się teraz w społeczeństwie.

Czy Midoriya znika?

Sygnał GPS Midoriya znika z deski rozdzielczej All Might. Panikuje iw tym momencie ktoś rzuca bombą na jego samochód, która eksploduje. W międzyczasie Midoriya spotyka nieznaną osobę, która woła ją po imieniu. Okazuje się, że to zabójca All for One ma pretensje do Midoriya.

Powiązane posty

Go up