Odcinek 995 One Piece – data premiery

28/09/2021 06:13

Odcinek 995 One Piece – data premiery

Data premiery odcinka One Piece Episode 995 zostanie ustalona na niedzielę 10 października 2021 roku.

One Piece Odcinek 995 Oglądaj anime online

One Piece Episode 995 jest również dostępny cyfrowo za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub ze zniżką, więc nadrabianie zaległości w odcinkach anime One Piece jest bardzo wygodne. Odcinek 995 One Piece można zobaczyć na poniższych kanałach.

Crunchyroll
Funimacja
AnimeLab

Więcej informacji o One Piece

Eiichiro Oda stworzył mangę One Piece. Od lipca 1997 r. jest serializowany w tygodniowym Shnen Jump Shueishy i kompilowany w 98 tomach czołgów. Fabuła obraca się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, chłopca, którego ciało rozwija gumowe moce. Luffy i jego piracka załoga, „Piraci Słomianego Kapelusza”, badają „Wielką Linię” w nadziei zdobycia One Piece i zostania Królem Piratów.

Seria manga stała się franczyzą multimedialną, z kilkoma filmami, serialem animowanym i innymi spin-offami. Toei stworzył także czternaście filmów animowanych, jeden oryginalny film animowany i trzynaście programów telewizyjnych. Różne firmy odniosły sukces w marketingu i multimediach, takich jak gra karciana i różne gry wideo. Viz Media rozpowszechniał mangę na licencji w kilku krajach anglojęzycznych. Japoński serial animowany był na licencji 4Kids, który później został zastąpiony przez Funimation.

One Piece został doceniony przez krytyków za kunszt, charakteryzację, humor i fabułę. Niektóre tomy miały najwyższą sprzedaż pierwodruków spośród wszystkich książek w Japonii. One Piece ustanowił Światowy Rekord Guinnessa za „największą liczbę opublikowanych egzemplarzy jednej serii komiksów przez jednego autora”. Do lutego 2021 roku manga sprzedała się w ponad 480 milionach egzemplarzy w 43 krajach na całym świecie. Jedenasty rok z rzędu została uznana za najlepiej sprzedającą się mangę. Najbardziej udaną serią medialną w historii jest One Piece.

Synteza

Serial opowiada o Monkey D. Luffy, młodym mężczyźnie, który wyrusza ze wschodniego błękitnego morza, aby znaleźć tytułowy skarb i ogłosić się królem piratów. Piraci Słomkowego Kapelusza Luffy'ego wyruszają na szaloną przygodę, aby znaleźć One Piece i zorganizować własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wyprawę, by wspólnie szukać szczęścia. Kupują statek i wyruszają w morze, by walczyć z piratami. Inne postacie dołączają do podróży Luffy'ego w dalszej części serii, w miarę rozwoju serii. Kiedy Going Merry nie można już naprawić, Piraci Słomianego Kapelusza zdobywają kolejny statek, Thousand Sunny. Załoga korsarzy przemierza morza w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Go up