One Piece Episode 1005 data premiery, spoiler oglądaj anime online

23/12/2021 18:50

One Piece odcinek 1005 data premiery

Data premiery odcinka One Piece 1005 ustalona na niedzielę 26 grudnia 2021. Daj nam znać, jeśli jesteś naprawdę podekscytowany tym rozdziałem i przedstaw nam swoje przewidywania i teorie dotyczące One Piece Episode 1005.

One Piece Episode 1005 Oglądaj anime online “Angielskie napisy”

One Piece Episode 1005 jest również dostępny w formie cyfrowej za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub ze zniżką, więc nadrabianie zaległości w odcinkach anime One Piece jest bardzo wygodne. Odcinek 1005 One Piece można zobaczyć na poniższych kanałach.

Więcej informacji o One Piece

Eiichiro Oda stworzył mangę One Piece. Od lipca 1997 r. jest serializowany w Weekly Shnen Jump Shueishy i kompilowany w 98 tomach czołgów. Fabuła obraca się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, chłopca, którego ciało rozwija gumowe moce. Luffy i jego piracka załoga, „Piraci Słomianego Kapelusza”, badają „Wielką Linię” w nadziei zdobycia One Piece i zostania Królem Piratów.

Seria manga stała się franczyzą multimedialną, z kilkoma filmami, serialem animowanym i innymi spin-offami. Toei stworzył także czternaście filmów animowanych, jeden oryginalny film animowany i trzynaście programów telewizyjnych. Kilka firm odniosło sukces w marketingu i multimediach, takich jak gra karciana i różne gry wideo. Viz Media rozpowszechniał mangę na licencji w kilku krajach anglojęzycznych. Japoński serial animowany był na licencji 4Kids, który później został zastąpiony przez Funimation.

One Piece został doceniony przez krytyków za swoją sztukę, charakteryzację, humor i fabułę. Niektóre tomy miały najwyższą sprzedaż egzemplarzową spośród wszystkich książek w Japonii. One Piece ustanowił Światowy Rekord Guinnessa za „największą liczbę opublikowanych egzemplarzy jednej serii komiksów przez jednego autora”. Do lutego 2021 roku manga sprzedała się w ponad 480 milionach egzemplarzy w 43 krajach na całym świecie. Jedenasty rok z rzędu została uznana za najlepiej sprzedającą się mangę. Najbardziej udaną serią medialną w historii jest One Piece.

Streszczenie

Serial opowiada o Monkey D. Luffy, młodym mężczyźnie, który wyrusza ze wschodniego błękitnego morza, aby znaleźć tytułowy skarb i ogłosić się królem piratów. Piraci Słomianego Kapelusza Luffy'ego wyruszają na szaloną przygodę, aby znaleźć One Piece i zorganizować własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wyprawę, by wspólnie szukać szczęścia. Kupują statek i wyruszają w morze, by walczyć z piratami. Inne postacie dołączają do podróży Luffy'ego w dalszej części serii, w miarę rozwoju serii. Kiedy Going Merry nie można już naprawić, Piraci Słomkowego Kapelusza zdobywają kolejny statek, Thousand Sunny. Załoga korsarzy przemierza morza w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up