One Piece Luty 2022 – Harmonogram rozdziałów i przerw w mandze

10/02/2022 16:31

One Piece Luty 2022 – Harmonogram rozdziałów i przerw w mandze

Po gorączkowych wakacjach i harmonogramie noworocznym, harmonogram rozdziałów One Piece w lutym 2022 przywróci wszystko do normy. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy otrzymaliśmy tylko dwa rozdziały i dobrze widzieć, że w lutym 2022 r. wszystko wróci do normy. Stało się tak, gdy manga była zawieszana dwa razy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy z powodu świąt.

Otrzymujemy więc najmniej aktualizacji od twórców mangi. Sprawy były jednak intensywne, ponieważ w ostatnich dwóch rozdziałach widzieliśmy, jak nalot na Onigashima przechodzi obok strony Big Mom i wkrótce powinniśmy zobaczyć, jak to się skończy. Ostatni rozdział mangi zamienił się w test wytrzymałościowy pomiędzy Big Mom a supernowymi, które wielokrotnie ze sobą uderzały.

W grudniu ubiegłego roku mogliśmy zobaczyć intensywne, pełne akcji sceny zaczynające się od bójki na dachu. Potem sytuacja zmieniła się w wielką walkę na niższych piętrach, gdzie Law i Kid trzymali w ryzach Wielką Mamę. Stamtąd były tylko dwa rozdziały akcji, wszystkie dotyczące końcowych etapów walki Big Mom.

Odkąd Law i Kid zademonstrowali przebudzenie Diabelskiego Owocu, wiedzieliśmy, że ta walka wejdzie w ostatni etap. Udało im się zmusić Wielką Mamę do granic możliwości, a teraz wynik walki wydaje się niepewny, wiedząc, że prawdziwa zdolność Wielkiej Mamy jeszcze nie uwolniła swojego pełnego potencjału.

One Piece Chapter 1040 pojawi się w ten weekend i będzie ostatnim, zanim manga wznowi swoją zwykłą przerwę. Ponieważ wiemy, że luty to krótki miesiąc, przyjrzymy się planowanym wydaniom rozdziałów i przerwom w mandze na kolejne miesiące.

Harmonogram rozdziału One Piece Manga: luty 2022

One Piece Rozdział 1039 został wydany 6 lutego 2022 roku.

One Piece Rozdział 1040 zostanie wydany 13 lutego 2022 roku.

One Piece Manga Break 20 lutego 2022 r.

One Piece Rozdział 1041 zostanie wydany 27 lutego 20222 roku.

To powinno rozwiązać sytuację w dającej się przewidzieć przyszłości. Zwykły standard trwa, z trzema rozdziałami, po których następuje przerwa na Odę. Czyli w normalnym miesiącu mamy trzy odcinki i przerwę. Oznacza to, że rozdział 1042 One Piece zostanie zawieszony i powróci w pierwszym tygodniu marca.

Jeśli spojrzymy na to, co dzieje się w lutym, już w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy pierwszy rozdział miesiąca. A spoilery do kolejnych rozdziałów ukażą się już niedługo, więc mamy już pomysł, gdzie się potoczą. Minęło trochę czasu, odkąd manga skupiała się na walce Big Mom, a obie strony odniosły ogromne obrażenia. To, co nastąpi, zadecyduje zatem o walce.

Według ostatniej sceny ostatniego rozdziału mangi, Big Mama otrzymała śmiertelny cios, gdy prawo użyło nowego ataku na dużą skalę, po którym nastąpił ostateczny cios Kida. Wygląda na to, że Big Mom słabnie z czasem, a w tej walce może być niewiele scen.

Pisarze prawdopodobnie stworzą klifhanger tuż przed ujawnieniem wyniku walki Wielkiej Mamy z Lawem i Kidem. Jako jeden z Yonkou One Piece i kluczowych postaci, upadek Big Mom powinien być szokującą wiadomością, jeśli tak się stanie. Kolejne sceny jego walki z dwiema supernowymi będą więc bardzo istotne, gdyż będą stanowić wielkie objawienie, bez względu na kolejność wydarzeń.

Sufit jest również ostry, ale z biegiem czasu wrogowie wydają się spadać jeden po drugim, jak widzieliśmy w przypadku Tobiroppo i All-Stars.

Focus: Upadek Big Mom i ostatnie chwile nalotu na Onigashima
Najazd na Onigashima nie jest już zwykłą walką między Kaïdou, jego sojuszem z Big Mom, a następnie sojuszem Ninja, Piratów, Norek i Samurajów. Dołączyli agenci PC, a teraz także Zunesha. Momonosuke słyszy dziwne głosy, a przed Zoro zawsze pojawia się tajemnicza postać z kosą. Tak więc pod koniec miesiąca czekamy na kolejną zmianę, ponieważ wydaje się, że spór Wielkiej Mamy dobiegł końca.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up