Harmonogram odcinków anime One Piece: październik 2021

01/10/2021 18:51

Harmonogram odcinków anime One Piece: październik 2021

Harmonogram One Piece dla anime na październik 2021 będzie kontynuowany w zwykłych weekendowych terminach i wydaje się, że nie będzie żadnych opóźnień w wydaniu odcinków. Ostatnie odcinki anime zmieniły dynamikę nalotu na Onigashima, który rozpoczął się kilka odcinków temu. Tak więc we wrześniu mogliśmy zobaczyć, jak Samurajowi i jego sojusznikom udało się wkraść na Festiwal Ognia bez zwracania na siebie uwagi.

Teraz otrzymaliśmy wszystkie odcinki za miesiąc wrzesień. I wygląda na to, że w październiku sprawy staną się bardziej intensywne, ponieważ Kaïdo odcisnął swoje piętno. Momonosuke został pomyślnie przekazany Orochi, który zdecydował, że byłoby ciekawie zająć się jego występem na żywo. Tymczasem Big Mama przygotowywała się do wielkiego gestu, chwytając kilka Słomkowych Kapeluszy, które czołgały się wokół zachodniego wejścia.

Podobnie jak manga, anime wkroczyło na ekscytujące terytorium. Po raz pierwszy słyszymy, jak Kaïdou zwraca się do wszystkich uczestników festiwalu ognia. Cały czas, kiedy widzieliśmy Kaidou, trwał bardzo krótko. Ale teraz możemy powiedzieć, że będzie się pojawiać częściej, ponieważ jest głównym centrum uwagi. Niedawno ogłosił swój plan na nową Onigashimę, mającą na celu przeciwdziałanie Marines, którzy okażą się dla niego wystarczającym zagrożeniem.

Aby to zrobić, sprzymierzy się z piratami Big Mom, którzy już zgodzili się zabić się nawzajem po przejęciu władzy nad światem. W tej chwili Kaïdou jest na podłodze, gdzie Queen zaprezentował swój program. Momonosuke musi zostać stracony, gdy kapsuły walczą z Kanjuro przy tylnym wejściu. Anime One Piece będzie kontynuowane w ten weekend i zobaczymy premierę pierwszego odcinka w październikowym harmonogramie.

Harmonogram odcinków anime One Piece na październik 2021 r.

Nowe odcinki anime One Piece będą emitowane w każdą niedzielę, jak to często bywa. Aby zobaczyć, jak układają się odcinki z października 2021 r., Musimy po prostu ekstrapolować odcinki anime na niedziele miesiąca. Anime zwykle działa płynnie, więc miejmy nadzieję, że wszystko będzie się toczyć jak zwykle. W rzadkich przypadkach epizody mogą być opóźnione z pewnych powodów. Następnie odpowiednio zaktualizujemy kalendarz. Odcinki zaplanowane na październik 2021 są następujące:

Odcinek 994 One Piece ukaże się 3 października 2021 roku.
Odcinek 995 One Piece ukaże się 10 października 2021 roku.
Odcinek 996 One Piece ukaże się 17 października 2021 roku.
Odcinek 997 zostanie wyemitowany 24 października 2021 r.
Odcinek 998 One Piece ukaże się 31 października 2021 roku.

Informacje dostarczone przez ClayStage, więc do końca miesiąca spodziewamy się wielu zmian dotyczących nalotu. Mimo że Kaidou pojawił się na planie na żywo, gdzie każdy może go zobaczyć. Luffy nie uderza go bezpośrednio, ponieważ zawsze jest zajęty Yamato. Mamy nadzieję, że kapsuły wkrótce wejdą do środka, ponieważ są zajęte tylko przez Kanjuro. Tymczasem Law przeniósł się w inne miejsce, ponieważ powiedział, że ma do załatwienia sprawy. Nie jest jeszcze jasne, co zrobi, może dowiemy się później.

Kaïdou wciąż ma ogłoszenie, co powinno dać zespołowi Momonosuke trochę czasu. Orochi ogłosił, że wkrótce zabije Momonosuke. Ale pojawienie się Kaïdou nieco spowolniło sprawę, ponieważ miał ogłoszenie przed swoją drużyną.

Recenzja wrześniowego odcinka anime One Piece

Anime One Piece zostało otwarte we wrześniu z udziałem Yamato, który pojawia się przed Luffym. W tamtym czasie wydawał się szczęśliwy, że w końcu spotkał Luffy'ego, po czym zdemaskował się. Po raz pierwszy pojawił się bez maski w odcinku anime. Luffy oszalał na scenie, gdy spotkał Page One i Ultiego, którzy przysporzyli mu kłopotów. Wtedy Yamato przyszedł im na ratunek.

Później, Luffy wziął Yamato za wroga po tym, jak przedstawiła się jako syn Kaidou. Wdali się w krótką walkę, a Yamato zdołał zemścić się na każdym ataku, który rzucił na niego Luffy. Jego jedyną opcją było zatem wysłuchanie tego, co miał do powiedzenia Yamato. Po krótkich negocjacjach Luffy zgodził się jej wysłuchać, ale powiedział jej, że kończy mu się czas i dlatego musi działać szybko.

To wtedy anime zaczęło łączyć kropki przeszłości. O tym, kim jest Yamato i dlaczego chce się zbuntować przeciwko Kaïdou. W tym czasie widzieliśmy, jak samuraje i ich sojusznicy wchodzą do Onigashimy. Grupie Nami i Kinemona udało się przyciągnąć uwagę Dużej Mamy, więc trudno im od niej uciec. Law i Scabbards również przybywają tylnym wejściem, ale Kanjuro już na nich czeka.

Gdy tylko wylądują, Law pozwala im robić swoje, podczas gdy Kanjuro konfrontuje się z nimi i wyjaśnia, co dzieje się w środku. Opowiada im, jak oddał Momonosuke na egzekucję i że w każdej chwili może zostać zabity. Z powrotem na planie, Kaïdou przybywa osobiście, wzbudzając entuzjazm w swoim zespole. Nie tracąc czasu, ogłasza swój nowy projekt, Onigashima, w którym Piraci Bestii dołączają do piratów Wielkiej Mamy w ich dążeniu do przejęcia władzy nad światem. Ma to na celu przeciwdziałanie Marines, którzy niedawno przyciągnęli uwagę Kaidou. To wyjaśnia, dlaczego przez swoje sztuczne śluzy potrzebował armii diabelskich zjadaczy owoców.

Na razie mają już przewagę liczebną, a dołączając do Piratów Wielkiej Mamy, staną się niepowstrzymanymi przeciwnikami. Jak zapowiada, pojawia się ta Big Mama, która właśnie schwytała Marchewę i Nami, co oznacza, że ​​na polu nie ma się zbyt intensywnie. Kaidou i Big Mom są obecni, gdy Kaidou nadal ujawnia swoje plany.

Zbliża się egzekucja Momonosuke.

W tej chwili sprawy nie wyglądają dobrze dla zespołu ratunkowego Momonosuke. Momonosuke jest przetrzymywany w galerii ukrzyżowania na parterze. A dwóch Yonkou jest obecnych, co sprawia, że ​​jest to obecnie najtrudniejsze miejsce w One Piece. Ale zobaczenie, jak to wszystko się rozgrywa, powinno być interesujące. Wszystko zależy od tego, co Kaïdo zrobi dalej. Zostało im jeszcze trochę czasu, ponieważ Kaïdo wciąż opowiada o swoim spotkaniu z Wielką Mamą.

Anime obecnie dostosowuje mangę w wolniejszym tempie ze względu na ilość akcji, jaką ma każdy rozdział. Wynika to ze scen walki, które obejmowały kilka ostatnich odcinków i w tym momencie możemy już powiedzieć, że czeka nas więcej walk. Patrząc na kolejne rozdziały mangi do adaptacji, wiemy już, że najbardziej epicki moment wkrótce nadejdzie, kiedy strąki zaatakują Kaidou. To była świetna scena w mandze, więc nie możemy sobie wyobrazić, jak będzie wyglądać w anime.

Oglądaj jednoczęściowe anime online — szczegóły transmisji

Odcinki One Piece są transmitowane w każdą niedzielę online na Crunchyroll, Funimation i AnimeLab. Są to główne platformy streamingowe, które obejmują większość regionów, ale istnieją również specjalne kanały regionalne, których możesz użyć do oglądania anime One Piece.

Możesz oglądać anime One Piece na Hulu, które obejmuje regiony Stanów Zjednoczonych. Odcinki One Piece są również dostępne w serwisie Netflix w regionach Ameryki Łacińskiej, a w przypadku terytoriów Azji i Azji Południowej iQiyi obejmuje regiony takie jak Tajlandia. W tym samym czasie Wakanim jest również dostępny dla regionów takich jak Filipiny.

Odcinki jednoczęściowe są dostępne w wersjach z napisami i dubbingiem na większości tych platform. Jak zwykle, będziesz mógł oglądać odcinki anime One Piece za darmo na Crunchyroll za pośrednictwem bezpłatnego konta użytkownika, które wydaje nowe odcinki po siedmiu dniach od premiery.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up