One Piece 2022: opublikowany harmonogram

05/01/2022 19:53

One Piece Rozdział 1041 Manga online w języku angielskim

2021 był wspaniałym rokiem dla One Piece i pobił kilka internetowych rekordów. W ciągu ostatniego roku byliśmy świadkami różnych momentów w anime i mandze. Byliśmy także świadkami różnych tajemnic w serii, a sama seria pozostawia wiele pytań do przemyślenia dla fanów. Niedawno na Jump Festa twórca jednej z najpopularniejszych mang, One Piece, ujawnił panel i omówił niektóre z nadchodzących wydarzeń z serii. W tym artykule ujawnimy te wątki i przyniesiemy znacznie wyraźniejszy obraz. Dlatego koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

One Piece to japońska manga oparta na anime, napisana i zilustrowana przez Eiichiro Oda i wyprodukowana przez Toei. Animacje Fabuła opiera się na koncepcji historii świata, piratów, skarbów i nagród i obraca się wokół naszego głównego bohatera Luffy'ego, który zainspirowany znanym piratem postanowił odnaleźć zaginiony skarb w One Piece i zostać Królem Piratów . pewnego dnia. Żeglował po oceanie, gdy miał zaledwie 17 lat i utworzył piracką załogę znaną jako Słomiane Kapelusze. Zwerbował do swojej załogi wielu niezwykłych członków i obecnie rzuca wyzwanie jednemu z Cesarzy Morza, Kaido, na swoim własnym terytorium, Wano.

Notatka Eiichiro na Jump Festa 2022

Podczas ostatniej Jump Festa Oda opowiadał o niektórych swoich pracach w toku i przyszłości One Piece. Opowiedział o każdym projekcie, nad którym pracuje i podał kilka szczegółów na temat łuku Wano Kuni.

Oda w końcu ogłosił, że Akagami Shanks przeprowadzą się w 2022 roku. Przekazał swoje pozdrowienia dla nadchodzącego filmu One Piece Red i pokazał, jak bardzo jest podekscytowany tym projektem. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o tym filmie, możesz przeczytać jeden z naszych artykułów tutaj. Wspomniał też o tej dziwnej dziewczynie, którą widzieliśmy w zwiastunie, i zapytał fanów o jej związek z Shanksem. Zwykle odnosi się do Shanksa, gdy mówi o Tajemniczym Starym Człowieku.
Oda przeliterował nieoczekiwany koniec łuku Wano Kuni i omówił sprawy znacznie bliższe mu. W końcu pokazał swój entuzjazm, cytując: „Jestem bardzo podekscytowany narysowaniem ostatniej sceny Wano Aaah”. Wyjaśnił, że wątek Wano Kuni może zakończyć się w 2022 roku. Prosi nas również, abyśmy mieli oko na Luffy'ego.
Opowiedział także o nadchodzącym filmie akcji na żywo One Piece i pokazał, że uwielbia obsadę tego projektu. Wyjaśnił, że film wciąż jest w produkcji i że każde ujęcie zostało nagrane z wielką starannością. Nie ujawnił żadnych ważnych wskazówek dla tego projektu.
Na koniec wspomniał, że w 2022 roku manga będzie obchodzić 25. rocznicę powstania i że aktorzy niestrudzenie pracują nad tym, by tego dnia ludzie się nie nudzili. Oda w końcu poprosił nas, abyśmy śledzili anime i będzie nas stale zabawiał w najróżniejszych sceneriach.
Na koniec powiedział, że One Piece będzie super gorąco w 2022 roku, a historia osiągnie maksymalny poziom.

Czym jest Jump Festa?

Jump Festa to światowa scena dla fanów anime, filmów i gier wideo w Japonii. Co roku twórcy różnych serii przyjeżdżają, aby omówić swoje plany na przyszły rok. Menedżerowie zazwyczaj ogłaszają swój główny projekt na tym wydarzeniu, aby przyciągnąć jak najwięcej uwagi. W 2021 r. Jump Festa odbyła się 18 i 19 grudnia, w której wzięły udział różne anime, filmy i programy telewizyjne.

W ciągu tych dwóch dni dokonano kilku ujawnień, napełniając fanów ekscytacją na kolejny rok.

Gdzie zobaczyć One Piece?

Na koniec, gdzie obejrzeć anime One Piece? Istnieje kilka serwisów, które pozwalają na legalne oglądanie serialu, ale najpopularniejszą i polecaną platformą jest Crunchyroll. Ta platforma pozwala nam oglądać nie tylko One Piece, ale także tysiące innych anime w dowolnym miejscu i czasie w najlepszej możliwej jakości. Jeśli śledzisz ciągły tytuł, ta platforma może być dla Ciebie rajem, ponieważ bezzwłocznie dostarcza najnowsze treści prosto z Japonii. Najlepszą rzeczą w tej platformie jest to, że możesz oglądać swoje ulubione seriale z reklamami w standardowej jakości, ponieważ obsługuje ona treści z reklamami.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up