One Piece Episode 1015 Data premiery: Luffy's Truth wreszcie tu jest

2 lata ago

One Piece Episode 1015 Data premiery: The Truth About Luffy Is Final Here.

One Piece w końcu przerwało swoją przerwę w tym tygodniu z odcinkiem 1014. Jeśli nie jesteś świadomy tej wiadomości, One Piece przeszedł nieskończoną przerwę po tym, jak osoba trzecia próbowała uzyskać dostęp do bazy danych Toei. Akt Wano staje się coraz gorętszy i gorętszy z każdym odcinkiem i wygląda na to, że zbliżamy się bardzo do wielkich bitew w tym łuku. Najnowszy odcinek pokazał niektóre z najbardziej emocjonalnych momentów One Piece i otworzył wiele drzwi dla nadchodzących wydarzeń. W tym artykule omówimy spodziewane wydarzenia nadchodzącego odcinka One Piece wraz z potwierdzoną datą premiery. Koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

Podsumowanie odcinka One Piece 1014

Odcinek 1014 One Piece był oparty na Marco i wszystkich tragediach, z którymi spotkał się w swoim życiu. Widzieliśmy, jak Marco stracił wszystkich, których kochał, w tym Asa i Białobrodego. Widzieliśmy, jak Marco pomaga Piratom Słomkowego Kapelusza w ich walce z Piratami Zwierząt, chociaż nie bierze on aktywnego udziału w bitwie. Marco pomógł Chopperowi kupić czas na stworzenie antidotum na zarazę. Widzieliśmy też, jak zabiera Zoro na dach, ale królowa i król zablokowali mu wejście.

Widzieliśmy Yamato niosącą pamiętnik Odena i wymieniła D w imieniu Luffy'ego, sugerując przyszłe wydarzenia w Wano. Ostatnią rzeczą, jaką widzieliśmy w odcinku, była historia diabelskiego owocu Kaidou. Okazało się, że to Big Mom jest tą, która dała Kaïdou mityczną rybę-rybę no Mi.

One Piece Episode 1015 Podgląd i data premiery

One Piece Episode 1015 ma zostać wydany 24 kwietnia 2022 roku na całym świecie. Tytuł odcinka to Strawhat Luffy! Człowiek, który zostanie królem piratów!!! Według zapowiedzi, w nadchodzącym odcinku pojawią się Yamato i Ace. Widzieliśmy także, jak Yamato otwierał Dziennik Odena, który zawiera wiele światowych sekretów. W zapowiedzi mówi się również, że jest tylko jeden sposób na uratowanie Wano i jest nim pokonanie cesarza Kaidou. Dostaliśmy również przebłyski Zoro i możemy zobaczyć niektóre z jego działań w odcinku. To wszystko spekulacje, a rzeczywiste wydarzenia mogą się różnić.

Wszystkie odcinki One Piece są dostępne do streamowania na Crunchyroll. Możesz nawet symulować wszystkie nadchodzące odcinki, ponieważ Crunchyroll obsługuje symulację. One Piece jest również dostępny w Funimation i Netflix (tylko w niektórych regionach). Chociaż Funimation i Crunchyroll należą do tej samej firmy macierzystej.

Powiązane posty

Go up