One Piece Episode 1010 Data premiery i gdzie oglądać

13/02/2022 14:48

One Piece Episode 1010 – data premiery i gdzie oglądać?

One Piece to jedna z najbardziej niezwykłych serii anime i mangi, jakie kiedykolwiek stworzono. Fakt, że franczyza osiągnęła ten kamień milowy, pokazuje, że ma największą rzeszę fanów otaku na świecie. Więc witaj fanów! W tym poście omówimy One Piece Episode 1010. Podaliśmy wszystkie szczegóły, o których mogliśmy pomyśleć, w tym oficjalną datę premiery; ale czy jest jakiś powód, by spodziewać się opóźnienia? a także gdzie można go zobaczyć.

One Piece Odcinek 1010 – data premiery

Na podstawie harmonogramu lub szczegółów, które otrzymaliśmy, One Piece Episode 1008 zostanie wydany 13 lutego 2022 roku o 21:00 czasu wschodniego. Odcinek zostanie wyemitowany w tym czasie w japońskiej sieci telewizyjnej, a później będzie dostępny w usługach strumieniowych Simulcast, takich jak Funimation i Crunchyroll.

Jaki jest tytuł odcinka One Piece 1010?

Według oficjalnych danych tytuł 1009. odcinka One Piece będzie brzmiał „Usuwanie ognistej sztuczki Ice Oni-Chopper's”.

Specjalny film Shanksa i Mihawka „One Piece Red” ukaże się 19 listopada 2021 roku. Ogłoszono film One Piece „RED”. Według Eiichiro Ody film jest prawdopodobnie kanonem. Wreszcie Shanks wejdzie; To szaleństwo myśleć, że ten film będzie miał więcej czasu twarzą w twarz z Shanksem niż cała kolekcja licząca 1000 odcinków.

Według domeny onepiece-film.jp, ONE PIECE FILM RED będzie kolejnym filmem z serii, która ukaże się 6 sierpnia 2022 roku.

O czym jest One Piece?

One Piece to japońskie anime oparte na mandze, napisane i zilustrowane przez Odę. One Piece to najlepiej sprzedająca się manga na świecie. Historia opowiada o Luffy'm, który marzy o tym, by pewnego dnia zostać Królem Piratów. W wieku 17 lat Luffy wyrusza w podróż nad morze. Po drodze rekrutuje do swojej załogi niesamowitych członków, niezależnie od ich przydatności.

Co więcej, Luffy i jego załoga walczyli z wieloma potężnymi wrogami podczas swojej podróży i obecnie walczą u boku członków Akazayi wraz z Kaidou, jednym z Imperatorów Morza dla Przyszłości w Wano Country. One Piece osiągnął kamień milowy 1000 odcinków 21 listopada 2021 r.

To tyle, jeśli chodzi o wszystkie szczegóły dotyczące One Piece 1010, na razie bądź na bieżąco! Udostępnij ten post i powiedz nam! i jak zawsze

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up