One Piece Odcinek 1008: „Poddanie się Nami?! Zaciekły headbutt Ulti

2 lata ago

Odcinek 1008 jednego kawałka:

One Piece jest obecnie w ogniu. Akcja Wano jest w pełnym rozkwicie, a teraz jesteśmy bardzo bliscy ponownego wysadzenia platform streamingowych po odcinku 1000. Można sobie tylko wyobrazić, jak straszna będzie walka między Yonko Kaido i Monkey D. Luffym, i uwierz mi , animacje ustanowią rekord wszechczasów dla całej branży anime. Akazaya zagrali już swoje ostatnie karty przeciwko Yonko, ale wygląda na to, że nie będą w stanie dłużej wytrzymać przeciwko tej przeklętej, niezwyciężonej bestii. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami iskry Choppera w leczeniu pacjentów bez względu na to, do której strony należą. W tym artykule przyjrzymy się podsumowaniu odcinka 1007 i czego można się spodziewać po nadchodzącym odcinku. W tym artykule jest wiele rzeczy, więc koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

One Piece to japońskie anime oparte na mandze, napisane i zilustrowane przez Eiichiro Odę i animowane przez japońskie studio animacji Toei, słynące z wielomilionowych projektów, w tym Dragon Ball, Digimon itp. One Piece nie jest zwykłym anime, ale podróżą, która wciąż trwa i nikt nie wie, kiedy dobiegnie końca. Fabuła pełna jest wielkich tajemnic, nieprzewidywalnych wątków i mnóstwa ciekawych postaci. Seria jest bez wątpienia ogromna, zawiera ponad 1000 rozdziałów mangi i odcinków anime. Przechodzimy teraz do naszego głównego tematu.

Podsumowanie odcinka 1007 One Piece

W odcinku 1007, zatytułowanym „Pościg Zoro: Ice-Oni Tag”, widzieliśmy, jak Queen zaraża otaczających żołnierzy kulami dżumy. Zaraził nawet swoich ludzi tymi kulami i zamienił ich w bezmyślnego potwora. Zoro wraz z Chopperem i innymi widział zarażonych ludzi. Nawet Chopper, który jest lekarzem, chce wszystkim pomóc, ale prawdą jest, że nie potrafi zrobić antidotum między walkami.

Z drugiej strony Luffy znajduje drogę na szczyt, a Yamato mierzy się z Sasakim. W końcu ruszył za Momonosuke i wyznał mu, że ma obsesję na punkcie Odena Kozukiego. W końcu Queen rozpoznaje, że ma jedyne antidotum na tego wirusa i przekazuje je Apoo. Wszyscy, łącznie z Zoro i Chopperem, gonią go teraz, a Queen tańczy jak Zoom Zoom Zoom! !!

One Piece Odcinek 1008 Data premiery

Odcinek 1008 One Piece zatytułowany „Nami się poddaje? Zaciekłe uderzenie głową Ulti!" będzie kręcić się wokół Nami i jej oddania swojemu kapitanowi, Luffy'emu. W zapowiedzi widzieliśmy Nami w złym stanie, ale pamięta swoją przeszłość z Luffym i jak zawsze ją wspierał. Pokonanie Ulti nie będzie łatwe dla Nami, ponieważ jest ona jednym z najsilniejszych podwładnych Kaido i członkiem prestiżowego sojuszu Tobi Roppo. Poza Nami widzieliśmy, jak Brook został ugryziony przez zarażonego zarazą żołnierza, ale oczywiście nie zostanie zarażony, ponieważ już nie żyje.

Oczywiście nie zobaczymy już Luffy'ego w akcji, ponieważ będzie biegał przez cały odcinek. W końcu zobaczyliśmy Zoro w akcji w zapowiedzi. Możemy spodziewać się, że Chopper użyje antidotum na zarażonych żołnierzach. Jeśli nie widziałeś jeszcze podglądu, możesz go obejrzeć poniżej. One Piece Episode 1008 zostanie wyemitowany w niedzielę, 30 stycznia 2022 o 9:30 (JPT) na Fuji TV.

Gdzie oglądać One Piece

Na koniec chcemy odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie, które zadaje sobie wielu fanów na całym świecie, gdzie oglądać One Piece? Istnieje wiele stron internetowych do obejrzenia serialu, ale najbardziej polecaną i popularną platformą jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje mnóstwo anime i filmów i jest obecnie jednym z największych dostawców treści anime na świecie. Możesz nadrobić zaległości i oglądać serial wielokrotnie na Crunchyroll za bardzo przystępną cenę subskrypcji.

Ta subskrypcja pozwoli Ci również cieszyć się różnymi innymi anime w najwyższej jakości w dowolnym miejscu i czasie. Wspaniałą rzeczą w Crunchyroll jest to, że jeśli nie chcesz płacić za subskrypcję, możesz cieszyć się serią za darmo z reklamami o standardowej jakości. Niesamowity! To nie tak ? Możesz także kupować towary i mangę na tej samej platformie.

Powiązane posty

Go up