Nowości anime dla Zombieland Saga Sezon 2 Odcinek 10

3 lata ago

Opracowany przez Studio MAPPA we współpracy z Avex Pictures, Dugout i Cygames, „Zombieland Saga” to oryginalna komedia typu horror. Niezrównoważony producent i nekromanta Kotaro Tatsumi postanawia wskrzesić różne gwiazdy muzyki z różnych epok, by stworzyć opartą na Sadze grupę idolek o nazwie Franchouchou (alternatywnie Fran Chou Chou). Sezon 1 „Zombieland Saga” wyemitowano między 4 października 2018 a 20 grudnia 2018. 27 lipca 2019 ogłoszono, że serial został przedłużony do sezonu 2, którego premiera odbyła się 8 lipca 2021. Oto wszystko, co ty potrzeba. poznać kolejną odsłonę serii.

Zombieland Saga Sezon 2 Odcinek 10 Data premiery

Odcinek 10 drugiego sezonu Zombieland Saga (znanego również jako „Zombieland Saga: Revenge”), zatytułowany „SAGA o tym, jak te zombie się zemszczą”, zostanie wyemitowany 10 czerwca 2021 r. w Japonii. Odcinek będzie dostępny w różnych godzinach w AT-X, Tokyo MX, SUN, TVQ, Saga TV i BS11. Munehisa Sakai była głównym redaktorem, a Shigeru Murakoshi kierował zespołem pisarskim. Yasuharu Takanashi współpracował z popową grupą Funta7 przy komponowaniu muzyki, podczas gdy Kasumi Fukagawa zaprojektowała postacie i pełniła funkcję reżysera animacji.

Piosenki początkowe i końcowe, „Taiga yo Tomo ni Naite Kure” („O Saga, płacz ze mną”) i „Yume o Te ni, Modoreru Basho mo Nai Hibi o” („Spędzać dni ze snem i nigdzie go Home”) były wykonywane przez głosy aktorek reprezentujących członków grupy zombie Franchouchou.

Gdzie oglądać sezon 2 Zombieland Saga online?

Funimation jest gotowe do streamowania dubbingowanych wersji 2. sezonu „Zombieland Saga” lub „Zombieland Saga: Revenge” swoim subskrybentom. Odcinki są symulowane na Crunchyroll z oryginalnym japońskim dźwiękiem i napisami w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać odcinki na AnimeLab. Muse Asia będzie transmitować odcinki na swoim kanale YouTube do różnych krajów azjatyckich, w tym do Bangladeszu, Bhutanu, Brunei, Kambodży, Indii, Indonezji, Laosu, Malezji, Birmy, Nepalu, Filipin, Singapuru, Tajlandii i Wietnamu.

Zombieland Saga Sezon 2 Odcinek 10 Spoilery

W odcinku 9 kampania Kiichiego wzbudziła zainteresowanie niektórych samurajów, którzy dołączają do ruchu. Jednak Kiichi powoli uświadamia sobie, że ci ludzie byli zaangażowani w poprzednie powstanie. Nadal mocno wierzą, że jedynym sposobem na zapewnienie przyszłości Sagi jest uciekanie się do przemocy. Okazuje się, że Itou pracuje dla rządu jako szpieg i zabójca i został wysłany do Sagi, aby uważać na buntowników. W końcu zabija wszystkich współpracowników Kiichiego. Gdy Kiichi widział, jak zabija ludzi, niechętnie próbuje zabić Kiichi, ale Yuugiri przybywa na czas i ratuje mu życie. Przekonuje Kiichi do opuszczenia Sagi, aby mógł żyć i kontynuować swoją misję.

Yuugiri następnie konfrontuje się z Itou, który pozwala mu zadać śmiertelny cios. Umiera mając ten sam sen co Kiichi. Później Yuugiri zostaje aresztowany i stracony. Ich poświęcenie nie poszło na marne, ponieważ Kiichi udaje się zapewnić niezależność Sagi. Odcinek kończy się odkryciem, że adoptowany dziadek Kiichi jest nadal aktywny i służy jako barman w Bar New Jofuku. W odcinku 11 prawdopodobnie Kotaro dowiaduje się, że Shinta dowiedział się prawdy o dziewczynach. Być może będziesz musiał poświęcić coś bardzo ważnego, aby upewnić się, że prawdziwa tożsamość dziewcząt pozostanie ukryta przed opinią publiczną.

Powiązane posty

Go up