Odcinek 204 Boruto „To złe wieści” – data premiery

3 lata ago

Opracowany na podstawie mangi napisanej przez Ukyō Kodachiego i Masashiego Kishimoto i zilustrowany przez Mikio Ikemoto, "Boruto" obraca się wokół nowej generacji ninja z Wioski Ukrytego Liścia. Kishimoto początkowo odmówił udziału w projekcie i zamiast tego zaoferował swojego byłego asystenta, Mikio Ikemoto, jako ilustratora. Ukyō Kodachi, który wcześniej pracował jako scenarzysta przy „Boruto: Naruto the Movie”, otrzymał zlecenie napisania historii. Pierwszy numer mangi ukazał się 9 maja 2016 roku. W listopadzie 2020 roku Kishimoto zastąpił Kodachiego jako scenarzysta. Telewizyjne anime miało swoją premierę 7 kwietnia 2017 roku. Od tego czasu seriale manga i anime mocno ugruntowały swoją pozycję w stale rosnącym fikcyjnym wszechświecie „Naruto”. Oto, co musisz wiedzieć o następnym odcinku „Boruto”.

Data premiery odcinka Boruto 204

Odcinek 204 „Boruto” zatytułowany „He's Bad News” zostanie wyemitowany 20 czerwca 2021 r. w telewizji Tokyo. Serię wyprodukowała firma Pierrot Studios. Obecnie reżyseruje go Masayuki Kōda, a scenariusz napisał Masaya Honda. Za projekt postaci odpowiadali Tetsuya Nishio i Hirofumi Suzuki. Yasuharu Takanashi z rockowego zespołu YAIBA skomponował muzykę do anime.

Gdzie obejrzeć odcinek Boruto 204 online?

Widzowie mogą oglądać „Boruto” na Hulu z angielskim dubbingiem i oryginalnymi japońskimi napisami audio i angielskimi. W Crunchyroll „Boruto” jest dostępne z dubbingiem w języku angielskim, portugalskim i włoskim. Jeśli jesteś w Australii lub Nowej Zelandii, najlepszą opcją jest AnimeLab. Jeśli chcesz zobaczyć serial animowany z francuskim dubbingiem, najlepszą opcją jest Anime Digital Network. Youku Tudou nadaje „Boruto w Chinach”. Serial można zobaczyć w różnych krajach azjatyckich na Crunchyroll. Boruto jest również dostępny w serwisie Netflix Japan.

Boruto Odcinek 204 Spoilery

W odcinku 203 Kawaki nadal naprawia wazon, ale nie może znaleźć ostatniego kawałka. Kiedy Naruto mówi mu, że jest bezużyteczny, Kawaki załamuje się i mówi starszemu mężczyźnie, że nie jest jego ojcem. Tymczasem Karma Boruto nagle zaczyna działać sama, a Ino czuje niesamowicie złowrogą czakrę. Karma Kawakiego jest aktywowana i manifestuje portal, przez który przybywa Jigen. Z łatwością zneutralizuj Naruto za pomocą prętów odprowadzających czakrę. Kiedy Konohamaru i inny jonin próbują interweniować, Jigen również łatwo ich pokonuje. Tymczasem Koji obserwuje incydent i uświadamia sobie, że próbując zweryfikować intencje Jigena, ten próbował zrobić to samo jemu i innym Wewnętrznym.

Kurama mówi Naruto, że zamierza mu pomóc i przemieniają się w tryb czakry dziewięcioogoniastej. Jigen próbuje użyć Kawakiego i rannych joninów jako dźwigni, co skłoniło Kawakiego do powiedzenia Jigenowi, że pójdzie z nim, jeśli przestanie ranić Naruto. Hokage próbuje powstrzymać chłopca, mówiąc mu, że jest teraz częścią rodziny Uzumaki. Rozwścieczony więzią, jaką Kawaki rozwinął z Naruto, Jigen przenosi go do innego wymiaru. Gdy przygotowuje się do wysadzenia tam Naruto, przybywa Sasuke. W odcinku 204 nawet połączone siły Naruto i Sasuke mogą nie wystarczyć do pokonania Jigena.

Powiązane posty

Go up