Odcinek 10 Dragon Maid S Miss Kobayashi: data premiery, spoilery i fakty

05/09/2021 08:39

Odcinek 10 Dragon Maid S Miss Kobayashi: data premiery, spoilery i fakty

Historia ludzi i smoków zaczyna się od 10 odcinka Miss Kobayashi's Dragon Maid S, w którym panna Kobayashi utrzymuje pokój między ludźmi a smokami. To anime dotyczy łuku ludzi i smoków od otwarcia drzwi do świata smoków. Ten odcinek ukaże się w czwartek tego tygodnia. W najnowszym odcinku Smoczej pokojówki panny Kobayashi Elma konfrontuje się z panną Kobayashi w pracy i każe jej ciężko pracować. Kobayashi pyta, czy jest głodna, ale ona nalega na ciężką pracę, ponieważ mają napięty harmonogram. Zaczynają współpracować, przeglądając wszystkie zadania.

Kobayashi jest zaskoczony, że smok może pracować w takim tempie i wykonuje trzydniową pracę w ciągu jednego dnia. Ojciec Shouty wzywa ich i spotykają go w jego biurze. Kobashi pyta, dlaczego do nich zadzwonił i opowiada o swoim synu Shoucie i mentorze. Kobayashi uświadamia sobie, że jego mentorem jest Lucao, a ona jest zboczeńcem. Ojciec Shouty mówi trio, że chce się z nimi spotkać, ponieważ są przyjaciółmi jego syna. Dodaje, że rodzinną zasadą jest branie osobistej odpowiedzialności za to, co nazywają.

Ojciec Shouty wierzy, że żona pod wieloma względami będzie dobra dla wychowania Shouty. Kobayashi mówi mu, żeby się nie martwił, gdy jego syn zacznie się dziwnie zachowywać. Oboje rozmawiają o interesach. Po spotkaniu Kobayashi spotyka się z Elmą i jej przyjaciółką. Kobayashi mówi, że to nie zadziałało, a przyjaciel komentuje, że byłyby skargi, gdyby to zadziałało w jego dziale, ale nie w całej firmie. Oboje wracają do domu rozmawiając o swojej oświadczeniu z ojcem Shouty. Elma wierzy, że muszą zrobić coś natychmiast i skierować swój biznes na cel.

Poprzednio w odcinku 9 Dragon Maid S Miss Kobayashi

Elma nie poddaje się i postanawia przekonać pozostałych pracowników, dając im listy, aby wesprzeć ją w usprawnieniu jej biznesu. Próbował stworzyć związek, stworzyć przestrzeń do dyskusji dla pracowników i ciągle prosił o lepsze warunki pracy. Kobayashi jest zaskoczony, że Tohru wspiera Elmę. Tohru podaje pracownikom herbatę i zgadza się z tym, co mówią. Robią wideo, a Tohru przedstawia swoją sprawę. Tohru mówi, że mogą zmienić biznes, pracując razem i mając wystarczająco dużo czasu na odpoczynek.

Tohru patrzy na Elmę i mówi, że Elma nie powinna ich trzymać. Elma myśli tak samo i zdaje sobie sprawę, że jej rywalizująca siła współpracowała dla obopólnych korzyści. Elma myślała, że ​​to zadziała na jej korzyść. Ale twój dyrektor generalny jest przebiegły i używa zarówno logiki, jak i błędów we właściwych miejscach, aby uniknąć wszelkich roszczeń. Elma żałuje, że jej plany nie działają i że nie bije swojego dyrektora. Kobashi próbuje ją pocieszyć, a Elma mówi, że wstydzi się stać w kolejce po limitowany zestaw stacji, ponieważ wszyscy wiedzą, że jej plany się nie powiodły. Kobayashi jest zdziwiony, że usprawiedliwia się w ten sposób.

Następnego dnia Elma kupuje przekąski, a Kanna odwiedza ją w jej domu z Shouta. Kanna opowiada mu o pikniku i przypomina mu, że panna Kobayashi jest zajęta. Elma otrzymuje list od Tohru z prośbą o pomoc dzieciom. Tohru mówi, że Kanna chce dostać się w góry po obejrzeniu programu o przetrwaniu, a Elma jest odpowiednią damą do takiej rzeczy. Trio wyszło i cieszyło się przekąskami na wzgórzach. Później Tohru i Elma stoczyli pojedynek z rywalem, który zakończył się ślepym zaułkiem.

Data premiery odcinka 10 Miss Kobayashi’s Dragon Maid S

Odcinek 10 Dragon Maid S Miss Kobayashi zostanie wydany 8 września 2021 r., w czwartek o godzinie 12:00. Odcinek zostanie opublikowany w czwartek.

Gdzie obejrzeć 10 odcinek Dragon Maid S Miss Kobayashi?

Możesz obejrzeć odcinek 10 Dragon Maid S Miss Kobayashi online na Crunchyroll. Oficjalne platformy Dragon Maid S i Twitter panny Kobayashi dostarczają codziennych informacji na temat tego anime.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up