Odcinek 3 Dragon Maid panny Kobayashi – data premiery, spoiler, oglądaj online

16/07/2021 09:53

Panna Kobayashi mieszka ze smokami, ukrywając prawdę przed ludźmi. Oto czego można się spodziewać po trzecim odcinku Smoka pokojówki panny Kobayashi. Historia zaczyna się od Illu, który w młodości grał pannę Kobayashi.

Jako dziecko Illu usłyszał głos ostrzegający go, by bawił się z ludźmi. Illu odpowiedział, że ludzie są piękni i że ich kocha, a smok mówi mu, że nadszedł czas, aby żyć z ludźmi. Ludzie zaczynają żyć spokojnie ze smokami, aż do dnia, w którym coś się zmieni. Illu usłyszał ludzi atakujących smoczą wioskę.

Smoki zrozumiały, że ludzie nie zmienią swojego postępowania, jeśli będą milczeć. Rasa smoków obiecała ludziom zapłacić za swoje czyny. Illu przesłuchał swoich rodziców niedawno.

Smok usprawiedliwił Illu, mówiąc, że skoro ludzie zabrali mu jego rodziców, nigdy nie będzie się z nimi bawił. Illu dorastał wiedząc, że ludzie są jego wrogami i że między ludźmi a smokami nigdy nie będzie porozumienia. Illu przybył do świata ludzi, zdając sobie sprawę, że świat, do którego ludzie zabierali swoich rodziców, jest taki.

Po pracy Kobayashi wraca do domu i stwierdza, że ​​wszyscy śpią. Dom panny Kobayashi budzi się w Tohru. Panna Kobayashi patrzy na sukienkę Tohru, a jej twarz robi się czerwona, zastanawiając się, czy jest niecierpliwa na Tohru. Kobayashi powiedział Tohru, żeby się odpowiednio ubrał.

Illu patrzy na wieżę i jest podekscytowana, ponieważ spotyka pannę Kobayashi. Kobayashi poszedł do swojego pokoju i wkrótce Illu myśli, że zobaczy prawdziwe oblicze panny Kobayashi. Kobayashi rozumie, że Illu użył magii, by zmienić ją w dziewczynę.

Smocza pokojówka panny Kobayashi, odcinek 2 — podsumowanie

Panna Kobayashi zdaje sobie sprawę, że odkąd Illu rzucił na nią zaklęcie, był w namiocie, a teraz ona jest mężczyzną. Miejmy nadzieję, że panna Kobayashi wróci do normy i zamieni się w dziewczynę. Tohru nie widzi, jak panna Kobayashi zmienia się w mężczyznę. Zmieniając go w prawdziwego mężczyznę, Kobayashi zastanawia się, co kombinuje Illu. Kobayashi jest zaskoczony, widząc Kannę w tym samym łóżku, które miała rano. Kanna podchodzi i mówi, że było jej zimno dla Kobayashiego.

Wstając z łóżka, Kobayashi zrywa się i odpowiada, że ​​nie śpi. Kanna zastanawia się, co jest nie tak, ponieważ obie kobiety są fałszywe. Kobayashi idzie do łazienki i widzi, że potrzeba czasu, by zostać dziewczyną. Albo się dowiedzą, postanawia trzymać się z dala od Kanny i Tohru. Kobayashi zastanawia się, czy Tohru mógłby zmienić go w dziewczynę. Pomyśl, że Touhru powiedziałby: „Zróbmy to i stwórzmy nowe gatunki”. Kobayashi myśli, że Tuhru rozniesie wiadomość wszystkim i powie, że panna Kobayashi stała się mężczyzną.

Data premiery odcinka 3 Smoczej Pokojówki panny Kobayashi

Data premiery 3 odcinka Dragon Maid Miss Kobayashi to 22 lipca 2021 r. Spodziewamy się, że odcinek 3 Dragon Maid Miss Kobayashi będzie emitowany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś.

Gdzie obejrzeć 3 odcinek „Smoczej pokojówki panny Kobayashi”?

Oglądaj odcinek 3 Dragon Maid Miss Kobayashi online na Crunchyroll. Anime Dragon Maid panny Kobayashi będzie transmitowane online co tydzień.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up