Nabór najemników Rozdział 89 – Exit.news

02/06/2022 11:18

Nabór najemników, rozdział 89, data wydania

Wiele osób szuka obecnie daty premiery 89 rozdziału Mercenary Enrollment. Po przeczytaniu wszystkich poprzednich rozdziałów fani tego webtoona są bardzo podekscytowani kolejnym rozdziałem. Aby poznać wszystkie szczegóły tego rozdziału, wielu fanów szuka w całym Internecie. Jeśli szukasz tego samego, to trafiłeś we właściwe miejsce.

W tym artykule omówimy wszystkie możliwe szczegóły związane z datą premiery 89 rozdziału Mercenary Enrollment. Dlatego sugerujemy przeczytanie tego artykułu do końca, a wszystkie pytania związane z tym rozdziałem zostaną rozwiązane.

Historia tego serialu opowiada o postaci o imieniu Yu Ijin, wysokim chłopcu w wieku około dziesięciu lat z siwymi włosami. Jako jedyny przeżył katastrofę lotniczą, w której stracił rodziców. Po 10 latach bycia najemnikiem wraca do rodzinnego miasta. Podczas akcji ratunkowej został uratowany przez majora Kang Hamchana, jego zespół i lekarza.

Kang Hamchan odnalazł rodzinę Ijina i pozwolił mu uciec. Ijin otrzymał sześciomiesięczną orientację od majora Kanga, aby pomóc mu przystosować się do cywilnego życia. Obecnie mieszka z dziadkiem i siostrą w Seulu, ponieważ jego rodzice również zginęli w tej katastrofie lotniczej.

Potem zaczął uczęszczać do Shinan High School, a poza szkołą pracuje jako ochroniarz w zespole ochrony SW Group, razem ze swoim kolegą z klasy Koh Sukjoo. Kiedy zaczniesz czytać tę historię, uznasz ją za bardziej interesującą i zobaczysz walkę Ijina. Po przeczytaniu wszystkich poprzednich rozdziałów wszyscy fani czekają na datę premiery 89 rozdziału Mercenary Enrollment.

Gdzie czytać online?

Jeśli chcesz przeczytać tę serię online, możesz uzyskać do niej dostęp na oficjalnej stronie Webtoon. Istnieje również wiele stron internetowych, na których można je przeczytać, ale zawsze sugerujemy dostęp do ulubionych serii webtoon i mangi tylko na ich oficjalnych platformach. Wiele osób nadal preferuje platformy internetowe, ponieważ w każdej chwili mogą uzyskać dostęp do wszystkich poprzednich rozdziałów.

Nabór najemników, rozdział 89, data wydania

Zamierzamy teraz ujawnić wam datę premiery 89 rozdziału Mercenary Enrollment. Rozdział 89 ukaże się 12 czerwca 2022 roku. Jeśli jesteś naprawdę podekscytowany, aby dowiedzieć się, co wydarzy się dalej w serii, po prostu zaznacz datę i nie zapomnij przeczytać tego kolejnego rozdziału o podanej dacie.

Powiązane posty

Go up